​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 BALANCING SOFTENER ENRICHED

150ML

Zengin Yapılı Kırışıklık Karşıtı Yumuşatıcı Tonik Losyon

269

269,00 TL

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched, ciltteki yaşlanma belirtilerine etkili bir şekilde meydan okuyan kırışıklık karşıtı yumuşatıcı bir losyondur. Cilde verdiği nem 24 saat sürer. Cildi pürüzsüz ve yumuşacık yapar. 40’lı yaşlarında kuru cilde sahip kadınlar içindir. 150ML.

Birlikte Kullan
BENEFIANCE EXTRA CREAMY CLEANSING FOAM

SHISEIDO

BENEFIANCE EXTRA CREAMY CLEANSING FOAM

Zengin İçerikli Kremsi Köpüren Temizleyici

239,00 TL
HIZLI İNCELE
Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched:

- Cilt yaşlanmasına meydan okuyan besleyici içeriklere sahip çok yönlü bir losyondur.

- Bu muhteşem losyon cildi cömertçe nemlendirerek, cildin hızla yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

-Kırışıklık oluşumunu tetikleyen enzim hasarını azaltarak genç cilt oluşumunu destekleyen Mukurossi Chirorella ve Gambir özleriyle formüle edilmiştir.

- Zengin yapılı kırışıklık karşıtı yumuşatıcı losyon, cildi yoğun şekilde nemlendirerek üzerine yapılacak bakımlar için cildinizi hazır hale getirir.

- Süper Bio-Hyalüronik asit N ve kolajen üretimini teşvik eden Hydroksiprolin sayesinde mevcut kırışıkların görünümünü azaltır ve her geçen gün cilde gençlik dolu görünüm kazandırır.

-24 saat kırışıklara karşı direnen bir sistem olan Benefiance Wrinkle Resist 24 hem gündüz hem de gece kırışıklara karşı maksimum fayda sağlar.

- 40’lı yaşlarında kuru ve çok kuru cilde sahip olanlar içindir.
-Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched’i cilt temizliğinden sonra pamuk yardımı ile nazikçe yüzünüze uygulayın.

-Bakımınıza Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Day Cream ya da Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Night Cream ile devam edebilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
125ML
BENEFIANCE EXTRA CREAMY CLEANSING FOAM
239
Zengin İçerikli Kremsi Köpüren Temizleyici

Shiseido Benefiance Extra Creamy Cleansing Foam, cilt yüzeyindeki kirleri ve yaşlanmaya sebep olan ölü yüzey hücrelerini cildin ihtiyacı olan nemini almadan nazikçe arındıran zengin, köpüren temizleyicidir. Tüm cilt tipleri kullanabilir. 125ML.239,00 TL