MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Türkiye Distribütörü Garantisi ile
%35
SHISEIDO

BENEFIANCE WRINKLE RESIST24 BALANCING SOFTENER ENRICHED

150ML

Zengin Yapılı Kırışıklık Karşıtı Yumuşatıcı Tonik Losyon

181 MT Puan İcon

181,35 TL


279,00 TL

Sepete Ekle Buton

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched, ciltteki yaşlanma belirtilerine etkili bir şekilde meydan okuyan kırışıklık karşıtı yumuşatıcı bir losyondur. Cilde verdiği nem 24 saat sürer. Cildi pürüzsüz ve yumuşacık yapar. 40’lı yaşlarında kuru cilde sahip kadınlar içindir. 150ML.

Ürün Detay Güzellik Hattı
Birlikte Kullan
FACIAL COTTON

SHISEIDO

FACIAL COTTON

%100 Doğal Yüz Pamuğu

54,90 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched:

- Cilt yaşlanmasına meydan okuyan besleyici içeriklere sahip çok yönlü bir losyondur.

- Bu muhteşem losyon cildi cömertçe nemlendirerek, cildin hızla yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

-Kırışıklık oluşumunu tetikleyen enzim hasarını azaltarak genç cilt oluşumunu destekleyen Mukurossi Chirorella ve Gambir özleriyle formüle edilmiştir.

- Zengin yapılı kırışıklık karşıtı yumuşatıcı losyon, cildi yoğun şekilde nemlendirerek üzerine yapılacak bakımlar için cildinizi hazır hale getirir.

- Süper Bio-Hyalüronik asit N ve kolajen üretimini teşvik eden Hydroksiprolin sayesinde mevcut kırışıkların görünümünü azaltır ve her geçen gün cilde gençlik dolu görünüm kazandırır.

-24 saat kırışıklara karşı direnen bir sistem olan Benefiance Wrinkle Resist 24 hem gündüz hem de gece kırışıklara karşı maksimum fayda sağlar.

- 40’lı yaşlarında kuru ve çok kuru cilde sahip olanlar içindir.
-Shiseido Benefiance Wrinkle Resist24 Balancing Softener Enriched’i cilt temizliğinden sonra pamuk yardımı ile nazikçe yüzünüze uygulayın.

-Bakımınıza Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Day Cream ya da Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Night Cream ile devam edebilirsiniz.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
FACIAL COTTON
SHISEIDO
FACIAL COTTON
55 MT Puan Buton
%100 Doğal Yüz Pamuğu

Shiseido Facial Cotton, %100 doğal yüz pamuğudur. Yüz ve göz makyajını temizlemek için de çok ideal ve sağlıklıdır. Makyaj temizleyici losyonlar ile birlikte kullanılabilir. Cildi yıpratmadan, tahriş etmeden, çizmeden en nazik şekilde hareket eder. Yüzde yüz doğal ve yumuşak pamuktan üretilmiştir. Pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Losyonun cilt tarafından maksimum seviyede emilmesini sağlar. Shiseido Softener’ların (yumuşatıcı tonik losyon) ve makyaj temizleme losyonlardan cildin en iyi şekilde faydalanmasına yardımcı olur. Bir pakette 60 adet pamuk vardır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
54,90 TL
Birlikte Kullan Buton
21 HAZİRAN EN UZUN GÜN
Kampanya Aç