​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

PRECISION LIP LINER

Yüksek Pigmentli Mat Dudak Kalemi

90

90,00 TL

Nars Precision Lip Liner, dudakları lazer odaklı hassasiyet ile keskin biçimde tanımlayan, oldukça pigmentli ahşap malzemeden tasarlanmış dudak kalemidir. Kurşun kalem formundaki bu ürün, yenilikçi, nemlendirici bir formüle sahiptir ve bu formül sayesinde dudaklara zahmetsizce uygulanır. E vitamini, ipek tozu ve mango tohumu yağı ile zenginleştirilmiştir. Dudaklarda yumuşak ve ipeksi bir his bırakır. Formülasyonu yumuşak ve kremsidir ancak net çizgiler yaratacak kadar sağlamdır. Rengi dudaklara çok iyi kilitler. Dudakları tam olarak tanımlar ve doldurur, pürüzsüz bir görünüm verir. Çok çeşitli dudak efektleri oluşturmak için karıştırılabilir, eşleştirilebilir, çizilebilir ve kat kat uygulanabilir tam 26 renge sahiptir. Tek başına dudağın tamamına renk vermek için de kullanılabilir veya mükemmel dudak görünümü için Nars Powermatte Lip Pigment ile birlikte kullanılması önerilir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
POWERMATTE LIP PIGMENT

NARS

POWERMATTE LIP PIGMENT

Uzun Süre Kalıcı Mat Likit Ruj

99,00 TL
HIZLI İNCELE
“Dudaklar eğlenceli olmalı. Makyajsız göz ile eşleştirilen, en koyu veya en parlak dudak rengi bile, kendi başına çarpıcı bir makyaj görünümü oluşturabilir.” – François Nars

Nars Precision Lip Liner:

- Yüksek pigmentli mat yapısı, lazer odaklı hassasiyet konforu sunar. Dudakları keskin şekilde tanımlar ve doldurur.

- Ahşap kalem formundadır. Kalem yapısı sayesinde temiz, pürüzsüz ve kolay uygulama sağlar.

- Formülasyonu yumuşak ve kremsidir ancak net çizgiler yaratacak kadar sağlamdır.

- Yenilikçi ve nemlendirici bir formüle sahiptir. Rengi dudaklara adeta kilitler. Formülündeki E vitamini, ipek tozu ve mango tohumu yağı sayesinde yumuşak dudaklar bırakır.

- Çeşitli dudak efektleri yaratmak için tam 26 renge sahiptir. Bu renkler birbiriyle karıştırılabilir, üst üste uygulanabilir.

- Nars Powermatte Lip Pigment likit ruj ile birlikte kullanıldığında mükemmel dudak görünümü oluşturur.

- Tek başına dudağın tamamına renk vermek için de kullanılabilir.
- Doğal görünüm için: Dudak kalemi ile doğal dudak çizgisini takip edin. Dudaklarınızı çerçeveye alın. Powermatte Lip Pigment ile dudak bölgesini doldururken bu hattı rehber olarak kullanın.

- Parlak bir efekt için: Orta basınç uygulayarak dudağın merkezini vurgulayan, dudağın ortasındaki yay kısımdan dış köşelere doğru bir çizgi çizin. Powermatte Lip Pigment’i dış köşelerden içe doğru uygulayarak dudağı doldurun.

- Güçlü boyut için: Rujdan daha koyu bir dudak kalemi ile dudağınıza astar yapın. Powermatte Lip Pigment’i uygulayın. Sonra doğal dudak çizgisi boyunca, dış köşelerden içe doğru dudak kalemi ile hat çizin. İzsiz bir efekt için parmak uçlarınız ile yumuşak bir şekilde renkleri karıştırın.

- Kolay kontrol ve uygulama için: Çizgi çizerken önce küçük küçük kesitler halinde taslak oluşturun sonra çizgiyi birleştirin ve üstünden geçerek düzgünleştirin.

- Cesur dudaklar için: Dış köşelerden başlayarak dudak ortasına kalem ile daha fazla basınç uygulayın.

- Kontür ve dolgunluk oluşturmak için: Dudak çizgisinin dış kısımlarını rengi buralara daha fazla konsantre ederek doldurun.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
POWERMATTE LIP PIGMENT
99
Uzun Süre Kalıcı Mat Likit Ruj

Nars Powermatte Lip Pigment, süper likit formda, mat ve uzun süre dayanıklı rujdur. Dudak pigmenti olarak geçmesinin sebebi, dudaklara tek sürüşte çok zengin renk vermesidir. Mat yapısına rağmen ipek gibi yumuşacık bir hissi vardır. Dudağı adeta bir krema gibi bütünüyle kaplar ama çizgilere dolmaz. Dudakta ağırlık, yapışkanlık ve kalınlık yapmaz. Oldukça esnek bir yapısı vardır; mat olmasına rağmen dudakları germez ve kurutmaz. Rengi dudağa adeta mühürler, uzun süre rötuşa dahi gerek duymazsınız. Daha önce mat rujlarda hiç görülmemiş bir konsantre ile formüle edilmiştir. Nude tonlardan siyaha kadar 20 çeşit renge sahiptir. Powermatte Lip Pigment’in kampanya yüzü olan ünlü top model Bella Hadid’in dudağında Get It On rengi kullanılmıştır.
RENK99,00 TL