​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


MAKE UP FOR EVER

GLOSSY FULL COLOR

10 ML

Dolgunlaştıran Dudak Parlatıcısı (Renkli)

62

62,00 TL

Glossy Full Couleur, dudaklarınıza ultra parlaklık kazandıran jel yapılı ve uzun süre kalıcı bir dudak parlatıcısıdır.

RENKRENK SEÇİN!
Glossy Full Couleur, dudaklarınıza ultra parlaklık kazandıran jel yapılı ve uzun süre kalıcı bir dudak parlatıcısıdır. 9 ayrı renk tonu bulunan ürün dudaklarınızı renklendirir ve çok yoğun bir ayna etkisiyle aydınlatır. Renk çeşitleri, doğrudan dudaklarınıza uygulayabileceğiniz ya da rujunuzun üstünde ikinci bir kat olarak kullanabileceğiniz cesur pop-art ve ten rengi tonlarıyla öne çıkıyor. Mentollü kokusu, parlaklığın buzlu, dondurucu etkisini güçlendiriyor.
Ürünün kendi eğik aplikatör ucu ya da bir fırça yardımıyla dudaklarınıza uygulayın. Daha incelikli bir görünüm için dudaklarınızın tamamına uygulayacağınız uyumlu bir renk tonuna sahip bir dudak kalemi kullanın. Daha sonra Glossy Full Couleur’u uygulayın.
Kuru dudaklarda parlatıcıyı uygulamadan önce dudaklarınıza Lip Care Pencil ya da Moisturizing Lip Balm uygulayın. Bir spatulaya ya da elinizin üstüne bir miktar Glossy Full Couleur alın ve sonra dudaklarınıza uygulamak için bir fırça kullanın.

Pırıltılı ve ışıldayan dudaklar yaratmak ve bunların kalıcılığını en üst düzeye çıkarmak için Glossy Fully Couleur’u bir spatula üzerinde Star Powder, eye shadow, glitter ya da Diamond Powder’la karıştırın. Daha doğal bir görünüm için dudak çerçevenizi kalemle çizin, sonra Glossy Full Color uygulayarak ikisini birbirine karıştırın. Kuru dudaklarda parlatıcıyı uygulamadan önce dudaklarınıza Lip Care Pencil ya da Moisturizing Lip Balm uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL