MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


300
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SIGMA BEAUTY

BASIC EYES KIT

Göz Makyajı İçin Temel Fırça Seti

499,00 TL


799,00 TL

Sepete Ekle Buton

Sigma Basic Eyes Kit, gözler için 7 profesyonel fırça içerir. Göz makyajı için en gerekli temel fırçalardan oluşan bu kit ile gölgelendirme, karıştırma, vurgulama yapabilirsiniz. En çok tercih edilen fırçalardan oluşturulmuştur. Setin içeriğinde; E05, E30, E40,E55, E60, E65, E70 makyaj fırçaları bulunmaktadır. Setin gerçek değeri 570TL'dir. Fırçaların kullanım detayları aşağıdadır.

Birlikte Kullan
DRY’N SHAPE TOWER® FACE&EYES

SIGMA BEAUTY

DRY’N SHAPE TOWER® FACE&EYES

Göz ve Yüz Fırçaları için Kurutucu ve Tutucu

249,00 TL 329,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Sigma Basic Eyes Kit içerisinde yer alan fırçalar:

E05 - Eye Liner: Küçük açılı fırça yapısına sahiptir. Jel ve likit eyeliner uygulamaları için tasarlanmıştır.

E30 - Pencil: Yumuşak, konik fırça yapısına sahiptir. Gözlerin iç köşelerini vurgulamak, gölge eklemek ve üst ve alt kirpik çizgilerini belirginleştirmek için tasarlanmıştır.
  
E40 - Tapered Blending: Yuvarlak, kabarık ve konik karıştırma fırçasıdır. Sert çizgileri yumuşatmak için tasarlanmıştır. Koyu göz makyajlarında yumuşak geçişler sağlamak için mükemmel sonuç sağlar.Kaş kemiğini aydınlatmak, vurgulamak için de kullanılabilir.

E55 - Eye Shading: Hafifçe yuvarlatılmış kenarları ve yoğun kare fırça yapısına sahiptir. Yumuşak kılları sayesinde mükemmel far uygulamaları yapmanızı sağlar.

E60 - Large Shader: Hafif eğimli kenarları ile büyük ve düz fırça yapısına sahiptir. Göz kapağına krem ve toz farları tek hamlede yayan ve harmanlayan fırçadır.

E65 - Small Angle: Küçük açılı ince eyeliner fırçasıdır. Net hatlı çizgiler için tasarlanmıştır.

E70 - Medium Angled Shading: Yumuşak ve açılıfırça yapısına sahiptir. Kaş kemiğinize ve göz kapağınıza belirgin gölgeler yapmaya yarar.

- Bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Sigmax® elyaf sentetik kıllar, yüksek çözünürlük efekti için krem ve toz ürünlerini cildinize eşit şekilde uygulayacak şekilde geliştirilmiştir. Mükemmel yumuşaklık, ısı ve kimyasal direnç, mekanik mukavemet ve yüksek dayanıklılık için tasarlanmış birinci sınıf liflere sahiptir.

- Fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini korur. Fırçanızın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için Sigma Spa fırça yıkama aparatlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

- Sigma ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvanlardan elde edilen hammadde kullanılmadan üretilmiştir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
DRY’N SHAPE TOWER® FACE&EYES
SIGMA BEAUTY
DRY’N SHAPE TOWER® FACE&EYES
Göz ve Yüz Fırçaları için Kurutucu ve Tutucu

Sigma Dry'n Shape Tower® Face & Eyes, yüz ve göz makyaj fırçaları için özel olarak tasarlanmıştır. 24 adet göz fırçası, 20 adet yüz fırçası tutacağı vardır. Fırçaların bozulmadan orjinal halini korumasına ve hızlıca kurumasına yardımcı olur.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
329,00 TL 249,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter