​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


8E Matte Green
%50
MAKE UP FOR EVER

AQUA SHADOW

4 GR

Suya Dayanıklı Kalem Far

28

28,50 TL


57,00 TL

Make Up For Ever Aqua Shadow kalem far, gözlerinizi yoğun ve karşı konulmaz sedefsi ya da mat ve buğulu renk tonlarıyla donatır. Suya dayanıklıdır.

RENKRENK SEÇİN!
Aqua Shadow, gözlerinizi tam anlamıyla yoğun ve karşı konulmaz sedefsi doğal ya da mat buğulu renk tonlarıyla donatır. Büyük kalem ucu ve kremsi yapısıyla, geride tam doğru miktarda ürün bırakarak tek bir hareketle uygulanabilir. Eşi görülmemiş dokusu, göz kapağını hızla kapatır; mükemmel bir kalıcılık sağlar ve cilt kırışıklıklarını vurgulamaz. Oranı ayarlanabilir kapatıcılığı, doğal olmasının yanı sıra incelikli makyaj sonuçları sağlar ve parmak uçlarınızla kolaylıkla dağıtılabilir
Aqua Shadow’u doğrudan cilde uygulayın ve sonra parmak uçlarınızla ya da Concealer Brush - Small - 174, Precision Smudger Brush - Small - 202 ya da Blender Brush - Medium – 218 fırçalarını kullanarak dağıtın. Ürün kururken, gözlerinizi kırpmadan birkaç saniye bekleyin. Aqua Shadow, suya dayanıklı makyaj ve hassas gözler için özel olarak tasarlanmış olan Sens'Eyes makyaj temizleyiciyle kolaylıkla çıkarılabilir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (33)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler

RENKTL