MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
BEAUTY INSIDEOUT

PROFESYONEL SEYAHAT & MAKYAJ ÇANTASI - 4 BÖLMELİ

Beauty Versatile Bag

119,00 TL

Sepete Ekle Buton

Beauty Versatile, katlamalı, 4 şeffaf bölmeli profesyonel makyaj ve seyahat çantasıdır. Bu çok işlevli çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. Çantanın boyutları kapalıyken (27cmx11cmx11cm), açıkken (50cmx5cmx27cm) ‘dir. Katlamalı bu çantanın içindeki her bölme ise (24cmx5cmx9cm) ‘dir. Katlamalı olduğu için özellikle seyahatlerde kullanılması için tasarlanmıştır. İçindeki 4 şeffaf bölmeye kozmetiklerinizden aksesuvarlarınıza kadar pek çok malzemenizi sığdırabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve dayanıklı bu katlamalı çanta, bavulda yer kaplamaz ve eşyalarınızı çok iyi muhafaza eder. Profesyonel makyaj artistleri için de çok idealdir; 4 şeffaf bölmesine malzemelerini kategorilere ayırarak koyabilirler. Bu çoklu şeffaf bölmeye sahip profesyonel makyaj ve seyahat çantası sayesinde aradığınız her şey elinizin altında derli toplu durur. Beauty Versatile, herkesin sahip olması gereken bir çantadır.

Birlikte Kullan
ŞEFFAF GÜZELLİK & MAKYAJ ÇANTASI - KÜÇÜK BOY

BEAUTY INSIDEOUT

ŞEFFAF GÜZELLİK & MAKYAJ ÇANTASI - KÜÇÜK BOY

Beauty Petite Bag

34,90 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünü Beauty Versatile, katlamalı, 4 şeffaf bölmeye sahip profesyonel makyaj ve seyahat çantasıdır.

- Çantanın ölçüleri: Kapalıyken (27cmx11cmx11cm), açıkken (50cmx5cmx27cm) ‘dir. Katlamalı bu çantanın içindeki her bölme ise (24cmx5cmx9cm) idir.

- Katlamalı olduğundan özellikle seyahatler için tasarlanmıştır. Bavulda yer kaplamaz, açılınca 4 şeffaf bölmeye sahip olduğu için çok fazla eşyanızı muhafaza edebilir. Kozmetikten aksesuvara kadar çok çeşitli malzemeyi taşımak için kullanılabilir.

- Profesyonel seyahat ve makyaj çantası olduğundan makyaj artistleri için çok idealdir. Çantanın kapalıyken yer kaplamaması ve açılınca 4 şeffaf bölmeye sahip olması sayesinde çok kullanışlı ve pratiktir.

- Yüksek kaliteli, dayanıklı ve içine koyulan malzemeleri çok iyi muhafaza eden bir makyaj organizeri de denilebilir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
ŞEFFAF GÜZELLİK & MAKYAJ ÇANTASI - KÜÇÜK BOY
BEAUTY INSIDEOUT
ŞEFFAF GÜZELLİK & MAKYAJ ÇANTASI - KÜÇÜK BOY
Beauty Petite Bag

Beauty Petite, küçük boy, şeffaf makyaj ve güzellik çantasıdır. Çantanın boyutları (25cmx15cmx4cm) idir. Bu şık minik çanta, Makyaj Trendi markası olan Beauty InsideOut ürünüdür. Minik boy olduğu için çantada, bavulda veya üzerinde bulunduğu alanda fazla yer kaplamaz. Kullanışlı boyutu sayesinde seyahatler için ideal bir yardımcıdır. Yüksek kalitede üretilen bu şeffaf makyaj çantası, içindeki malzemelerinizin daha rahat görünmesini sağlar. Böylece aradığınız her şey elinizin altında olur. Şık ve portatif olmasından dolayı günlük hayatınızı kolaylaştırır; içine sadece kozmetiklerinizi değil, telefon, portatif şarj, ilaç, saç tokası gibi çanta içinde korunaklı tutmak istediğiniz her türlü eşyanızı koyabilirsiniz. Küçük ama çok fonksiyonel bir güzellik çantasıdır. Profesyonel makyaj artistleri için de çok idealdir. Şeffaf makyaj çantaları, profesyonellerin en çok tercih ettiği çantalardır.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
34,90 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter