​​
MT Up
Makyaj Trendi
Whatsapp
Mail
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


PENHALIGON'S

TRADE ROUTES EMPRESSA (100ML)

100ML

Eau De Toilette - Meyvemsi Odunsu

850 MT Puan İcon

850,00 TL

Benim Olmalı Buton
Sepete Ekle Buton

Penhaligon’s Empressa EDT, markanın Trade Routes koleksiyonuna ait parfümlerinden biri. Parfüm ilhamını değerli ipekler ve güzel işlemeli kumaşlardan alır. Trade Routes serisinin ilham kaynağı zaten ticari yollardır. Empressa, Penhaligon’s markasının en çok satan kokularının başında geliyor. Parfümün belli başlı notalarını kan portakalı, bergamut, mandalina, sardunya, kakule, pembe biber, karabiber, şeftali, gül, vanilya, kakao, amber, misk, paçuli, sandal ağacı oluşturuyor. Empressa EDT, meyvemsi odunsu koku ailesine aittir. Tatlı, duygusal ve kadınsı bir parfüm.

Ürün Detay Güzellik Hattı
- Penhaligon’s Trade Routes serisi ismini ticari yollardan alır. Çünkü mistik ve uzak topraklara yolculuk, çay, baharat, ipek, inci, rom, egzotik içerikler bu serinin ilham kaynağıdır.

- Empressa EDT, parfümör Christian Provenzano tarafından 2014 yılında yaratıldı. Oldukça zengin bir içeriğe sahip olmasının yanı sıra kadınsı, tatlı, sıcak ve duyarlı bir parfümdür.

- Empressa, Penhaligon’s markasının en çok satan kokularının başında gelir.

- Kokunun notalarını kan portakalı, bergamut, mandalina, sardunya, kakule, pembe biber, karabiber, şeftali, gül, vanilya, kakao, amber, misk, paçuli, sandal ağacı oluşturur.

- Empressa EDT, meyvemsi odunsu koku ailesine aittir.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
MT Puan Buton

RENK
Tüm Renkler Buton
Detay Kapat Buton

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
TL
Birlikte Kullan Buton
Kampanya Close Buton
Kampanya Banner