​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


6 Caramel
%50
MAKE UP FOR EVER

COMPACT SHINE ON

10 GR

Işıltılı Kompakt Pudra

48

48,50 TL


97,00 TL

Make Up For Ever Compact Shine On, bütün cilt tiplerinde doğal bir parlaklık ve satenimsi hafif bir pırıltı oluşturur. Cildi eşsiz şekilde aydınlatır. Fondöten ve pudra üzerine uygulanabileceği gibi tek başına cildi aydınlatmak için de kullanılabilir. 4 rengi vardır, koyu rengi bronzlaştırıcı pudra olarak kullanılabilir.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
POWDER BRUSH - MEDIUM - 126

Make Up For Ever

POWDER BRUSH - MEDIUM - 126

Pudra Fırçası – Orta

72,50 TL 145,00 TL
HIZLI İNCELE
Make Up For Ever Compact Shine On:

- Bütün cilt tiplerine doğal bir parlaklık ve satenimsi bir görünüm vermek üzere formüle edilmiştir. Çok küçük, ışığı yansıtan sedef parçacıkları sayesinde cildinize pırıltı kazandırır.

-Cildi kurutmaz, ipeksi ve yumuşak bir dokunuşla cildi sarar.

- Fondöten ve pudra üzerine uygulanabileceği gibi tek başına cildi aydınlatmak için de kullanılabilir. 4 rengi vardır: Flesh (fildişi –açık/beyaz tenliler için), Pink Porcelain (pembe porselen – açık/beyaz tenliler için), Beige (bej –buğday/ esmer tenliler için), Caramel (karamel – Esmer/bronz tenliler için).

- Caramel rengi ışıltılı bronzlaştırıcı pudra ya da allık olarak kullanılabilir.

- Flesh, Pink Porcelain ve Beige renklerini yüzünüzde aydınlatmak istediğiniz her yere uygulayabilirsiniz. Burun kemiği, kaş kemiği, elmacık kemikleri, şakaklar, çene kemiği, göz kapağı gibi. Make Up For Ever Highlighter Brush #152 no’lu fırça ile mükemmel uygulama elde edersiniz.
- Make Up For Ever Compact Shine On’u fondöten, pudra üzerine ya da çıplak tene uygulayabilirsiniz. Ürünü tüm yüze sürmek yerine, lokal olarak kullanmayı deneyin.

- Make Up For Ever Highlighter Brush #152 no’lu fırça ile mükemmel uygulama elde edersiniz.

- Çizgilerin belirginleşmesini önlemek için göz çevresinin yakınlarına, kuru ya da kırışık cilde uygulamaktan kaçının.

- Makyaj uzmanları Compact Shine On ürününü makyajın son dokunuşu yaparlar. Yüzünüzün belli hatlarını güzelleştirerek vurgulamak için sihirli fırça darbesi!
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
POWDER BRUSH - MEDIUM - 126
72
Pudra Fırçası – Orta

Make Up For Ever Powder Brush 126; Orta boyda, kubbe şekilli ve yoğun fırça,kalınlığı sayesinde, orta düzeyden yüksek düzeye kadar uygulama sağlar.145,00 TL 72,50 TL