​​
Makyaj Trendi
Whatsapp
Bize Ulaşın
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


SHISEIDO

BRONZER

12GR

Bronz Pudra

199

199,00 TL

Shiseido Bronzer, yağ emici pudra dokusu sayesinde parlamayı yok ederek, cildi nemlendirir ve bu etkinin gün boyu devam etmesini sağlar. Her cilt tipine uygun olmasının yanı sıra cilde doğal ve pürüzsüz bir bronzluk verir. Yağsız yapıda bronzlaştırıcı pudra olma özelliği sayesinde de ciltte matlık ve donukluk yaratmaz. Ayrıca özel fırçası ile birlikte kullanıldığında cilde eşit şekilde dağıtılabilir ve cildin daha pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını sağlar.

RENKRENK SEÇİN!
Birlikte Kullan
REFINING MAKEUP PRIMER SPF15

SHISEIDO

REFINING MAKEUP PRIMER SPF15

Cildi Pürüzsüzleştiren Makyaj Bazı SPF15

169,00 TL
HIZLI İNCELE
-Yağsız yapıda, bronzlaştırıcı pudradır.

-Nem sağlayan canlandırıcı içeriği sayesinde cildi nemlendirir, yağ emici pudralar ile parlamayı yok ederek bu etkinin gün boyu devam etmesini sağlar.

-Gözenekleri tıkamaz ve cilde sağlıklı bir görünüm verir.

-Soft Airy Powder’la formüle edilmiş özelliği sayesinde cilde eşit yayılarak doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar.

-Shiseido Bronzer, hem bronzlaştırıcı hem kontür ürünü olarak kullanilabilir.

-Özel fırçası yardımıyla ciltte hafif ve eşit bir dağılım sağlar.

-Her cilt tipine uygun bir bronzlaştırıcıdır.
-Shiseido Bronzer’ı kendi fırçasıyla direkt cilt üzerine veya fondöten üzerine uygulayabilirsiniz.

-Bronz pudrayı direkt cildinize sürmeden önce makyaj bazı ile cildinize güzel bir zemin hazırlayabilirsiniz. Cildinize Shiseido Refining Makeup Primer SPF15 makyaj bazını uygulayın. Bu baz güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Pudranın kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder.

-Bazdan sonra bronz pudrayı cildinize uygulayın. Güneşin cildinize doğal olarak değdiği yerlere bronzlaştırıcıyı uygulayın. Çeneye, şakaklara, burun üzerine hafif bir uygulama yapın. Boyun altını unutmayın. Genelde burası pas geçilir ve renk farkı olur. Buraya da ürünü değdirmeden geçmeyin. Son olarak homojen ve doğal bir görünüm için, fırçada kalan ürün ile tüm yüzünüze süpürür gibi pudrayı değdirin.

-Kontür yapmak için fırçayı dik tutarak bronz pudradan alın ve fırçanın sapını avuç içlerinize oturtarak ileri geri hareketlerle elmacık kemiklerinizin altından kulak hizasına kadar ürünü uygulayın.
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
SHISEIDO
30ML
REFINING MAKEUP PRIMER SPF15
169
Cildi Pürüzsüzleştiren Makyaj Bazı SPF15

Shiseido Refining Makeup Primer SPF15, güzel, doğal görünümlü bir makyaj için cildi hazırlar ve kusurları siler. Fondötenin kalıcılığını arttırır. Cildi yumuşak ve aydınlık bırakır. İnce çizgileri flulaştırır, donukluk, kızarıklık ve eşitsizlikleri yok eder. Tüm cilt tipleri için uygundur. 30ML.169,00 TL