MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet


103 Fair: Çok Açık Ten -  Pembe alt tonlu
Bu Ürün ile Gelen Avantajlar

Online Danışmanlık Her Sipariş İcon Kargo İcon
SHISEIDO

SYNCHRO SKIN CORRECTING GELSTICK CONCEALER

2.5 GR

Orta Kapatıcılığa Sahip Dayanıklı Stik Kapatıcı

280,00 TL

Sepete Ekle Buton

Synchro Skin Correcting GelStick Concealer, stik biçiminde doğal bitişli, hafif yapılı ama kalıcı bir kapatıcıdır. Rötuşlar için idealdir. Kapatıcılık seviyesi ortadır. Kat kat uygulanabilir. Doğal bitişlidir. Dış faktörlerin (hava kirliliği vs.) cilde zarar vermesini önleyen 4-Fold Teknolojisi ile formüle edilmiştir. Shiseido’nun ActiveForce™ Technology ile güçlendirilmiştir. Bu formül sayesinde ciltle senkronize olup tüm gün süren taze ve doğal görünüm için ısıya, neme, yağlanmaya ve harekete karşı direnç gösterir. Böylece dağılmaz ve ciltte parçalanmaz. İnce çizgilere ve kırışıklara girmez. Gün içinde rötuş yapmanıza gerek kalmaz. Tüm cilt tipleri ile uyumludur. Stik formdadır. Kremsi yapıda olması ve nemli bitişi sayesinde özellikle göz çevresi kuru olanlar için idealdir. Çizgilere girmediği ve toplanmadığı için far bazı olarak da kullanılabilir.

RENKRENK SEÇİN!
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD15712
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD15713
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD15714
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD15715
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD15716
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD15717
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD15718
Yeni Model Buton Tükendi Buton Model SD15719
Tüm Renkler Buton
Detayı Kapat Buton
Birlikte Kullan
TSUTSU FUDE CONCEALER BRUSH

SHISEIDO

TSUTSU FUDE CONCEALER BRUSH

Tsutsu Fude Kapatıcı Fırçası

169,00 TL 270,00 TL
HIZLI İNCELE
Birlikte Kullan Buton
- Cilde aktif bir şekilde uyum sağlayan, gün boyunca kendini yenileyen, orta kapatıcılığa sahip, uzun süre kalıcı stik kapatıcıdır.

- Kapatıcılık seviyesi ortadır. Kat kat uygulanabilir.

- Doğal bitişlidir.

- Tüm cilt tipleri ile uyumludur. Kremsi yapıda olması ve nemli bitişi sayesinde özellikle göz çevresi kuru olanlar için idealdir.

- İnce çizgilere ve kırışıklara girmez. Çizgilere girmediği ve toplanmadığı için far bazı olarak da kullanılabilir.

- Gün içerisinde rötuş yapılmasını gerektirmez.

-Gün boyu kalıcı, taze, doğal bitişli ve kusursuz bir görünüm sunar.

- Shiseido’nun ActiveForce™ Technology ile güçlendirilmiş formülüne sahiptir. Bu formül sayesinde ciltle senkronize olup tüm gün süren taze ve doğal görünüm için ısıya, neme, yağlanmaya ve harekete karşı direnç gösterir.

- Dış faktörlerin (hava kirliliği vs) cilde zarar vermesini önleyen 4-Fold Teknolojisi ile formüle edilmiştir.
- Gözaltındaki koyu halkalar, burun etrafındaki kızarıklar ya da istediğiniz herhangi bir problemli bölgeyi kapatmak için ürünü küçük bir miktar alıp uygulayın. Daha doğal bir görüntü elde etmek için TSUTSU FUDE Concealer Brush‘ ı kullanın. Yüzünüze kontür yapmak veya aydınlatmak için 2 farklı renk kullanın: Biri koyu biri açık.

- Synchro Skin Correcting GelStick Concealer herhangi bir ten ürününün altına ya da üstüne kullanılabilir, pudra dokusu olan ürünlerin sadece altına kullanılabilir.

- Synchro Skin Correcting GelStick Concealer kremsi yapıda olması ve nemli bitişi sayesinde özellikle göz çevresi kuru olanlar için idealdir.

- Çizgilere girmediği ve toplanmadığı için Synchro Skin Correcting GelStick Concealer far bazı olarak kullanılabilir.

- Kusursuz bir uygulama için TSUTSU FUDE Concealer Brush‘ı kullanabilirsiniz.

- Ten rengi ya da çok açık renkli rujları kullandığınızda doğal dudak rengini kapatmak için önce Synchro Skin Correcting GelStick Concealer‘i dudağınızı nötrlemek için kullanabilirsiniz.

- Daha kalıcı olması için Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder ile birlikte kullanabilirsiniz.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Popup Close Buton
TSUTSU FUDE CONCEALER BRUSH
SHISEIDO
TSUTSU FUDE CONCEALER BRUSH
Tsutsu Fude Kapatıcı Fırçası

Shiseido Tsutsu Fude Concealer Brush, göz altında, burun etrafında, sivilcelerin üstünde veya başka problemli bölgelerin üzerini kapatmak isteyenler için idealdir. Aynı zamanda farı da gözünüze bu fırçayla uygulayabilirsiniz. Gizli çekirdek teknolojisi, kolay bir makyaj uygulaması ve istenilen bitiş için uygulama yaparken cildinize fırçayı fazla bastırmadan iyi sonuç almanızı sağlar. 100% sentetik elyaf, yüksek performans sağlarken lüks yumuşaklık ve “doğallık” hissi verir. Fırçanın kılları ve şekli tüm makyaj dokularına (likit, kremsi, jel ve pudra) tamamen uygunluğu sağlamak için tasarlanmıştır. Ergonomik sap tasarımı, mükemmellik için geliştirilmiştir. Yoğun dikilmiş esnek lifleri, ürünü cildinize eşit şekilde yaymanızı sağlar. Bu fırça göz altı uygulamaları için mükemmeldir ve aynı zamanda diğer problemli bölgelerde iyi bir sekilde kusurların kapatılması için idealdir.

Bu ürün ile gelen avantajlar

Kampanya İcon Seyahat Boyu Kampanya İcon Kargo Bedava
270,00 TL 169,00 TL
Birlikte Kullan Buton
Newsletter