MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NESLİHAN ATAGÜL’ÜN MONOKROM MAKYAJI NASIL YAPILIR?

En son Golden Globe’da gördüğümüz muhteşem Emily Ratajkowski makyaj stilini şimdi de güzel oyuncu Neslihan Atagül’de görüyoruz. Hamiyet Akpınar’ın elinden çıkma bu nefes kesici makyajın tüm detayları yazımızda!

11 Aralık 2017 Pazartesi

NESLİHAN ATAGÜL’ÜN MONOKROM MAKYAJI NASIL YAPILIR?Monokrom makyaj, efsane şekilde geri döndü ve belli oldu ki 2017’nin en ses getiren stili olacak. Monokram makyaj stili, dudak, yanak ve göz de aynı rengin farklı tonlarını kullanarak makyaj yapmak demek.

Ünlü makyaj artisti Hamiyet Akpınar’ın sihirli ellerinden Neslihan Atagül’ün büyüleyici monokrom makyajını ve hangi ürünlerle bu makyajı yaptığını sizin için yazdık.


- Neslihan Atagül’ün ten makyajında başrol cilde satenimsi bir parlaklık veren
Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer’a ait. Hatta burada tam ten rengini tutturmak için Finland ve St. Moritz rengini karıştırarak uygulama yapmış Hamiyet Akpınar. 

- Gözlerde Nars Dual Intensity Rigel (ışıltılı altın pembe) rengi çok hafif kullanılmış. Burada asıl oyuncu, ışıltılı tekli far Nars Lola Lola’da! Lola Lola nefis bir ışıltılı kahve ve Neslihan’ın gözlerinde de gölgeleme ve derinlik için bu tercih edilmiş.

- Nars Sarah Moon koleksiyonundan Kohliner Sichuan (kahverengi) göz kalemi ile göz dibine buğulu bir görünüm verilerek, Shiseido Automatic Fine Eyeliner’ın yine kahve rengi ile kirpik diplerine incecik çizgi çekilmiş. Nars Audacious Maskara ile kirpiklere son dokunuş ve göz makyajı bitti!

Hamiyet Akpınar’dan Neslihan Atagül makyajının püf noktaları

“Yanaklara derinlik vermek için Nars Orgasm allığı kullandım. Orgasm'dan sonra highlight etkisi için elmacık kemiklerinin üzerine çok hafif Nars Hot Sand Illuminator uyguladım. 

Neslihan’ın dudak rengi koyu, o yüzden her ruj olmuyor. Bu makyajda Nars Velvet Glide Playpen kullandım. Hem Neslihan hem ben bayıldık renge! Çok yakıştı gerçekten. Müthiş bir pembe mercan rengi var...”

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter