MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EKVATORA BİLE GİTSEN SHISEIDO GÜNEŞ ÜRÜNLERİ SENİ KORURDenizde, havuzda yüzün, en sıcak saatte güneşin altında istemsizce kalmış olun ya da suyun içinde dilediğinizce vakit geçirin. Hiçbiri sorun değil, endişe etmeyin. Bilin ki, güneş kreminiz suyu en az sizin sevdiğiniz kadar seviyor ve güneşin zararlı ışınlarından da sizi en etkili şekilde koruyor.

Gerçekten de öyle!

Siz sadece sahil aktivitelerinin tadını çıkartın, keyfinize bakın. Çünkü ekvatora bile gitmiş olsanız, Shiseido güneş ürünleri sizi korur.
Shiseido güneş ürünleri bu kadar etkili şekilde korumayı nasıl başarıyor?


Bu işin sırrı: Wetforce teknolojisi.

Hiçbir güneş kreminde görülmemiş güçlü koruma
Shiseido güneş kremleri Wetforce teknolojisi içeriyor. Wetforce teknolojisini bu kadar iddialı yapan şey ise, kremin su ile temas ettiğinde aktif hale gelmesi… Kremin sürüldüğü bölgenin, 15 dakika boyunca su ya da 30 dakika terle temas etmesinin ardından, WetForce teknolojisi aktifleşiyor; gücünü su ve terden alarak şimdiye kadar hiçbir güneş kreminde görülmemiş bir koruma sağlıyor. Bu dünyada da bir ilk!

Suyla temas halinde daha çok aktifleşiyor
Suya girildikten sonra koruma özelliğini neredeyse kaybeden çoğu güneş kreminin tersine; Wet Force ürünleri deniz/havuz suyu ve terin yapısında bulunan minerallerle reaksiyona giren moleküller içeriyor. Böylece ciltte etkisi gitgide güçlenen UV koruması ortaya çıkıyor.

Adeta güneş ışınlarına karşı kalkan görevi görüyor!
Wet Force güneş serisi, suyun içerisinde 80 dakika geçirseniz dahi, ciltte hiçbir güneş yanığı / kızarıklık oluşmadan kalınabilecek bir koruma sağlıyor.YAŞLANMA BELİRTİLERİ İLE CİDDİ ŞEKİLDE SAVAŞIYOR: Bu güneş kremlerinin anti-aging özellikleri de bulunuyor. Yüksek spektrumlu UV koruması sağlayan eşsiz SuperVeil-UV 360™ teknolojisi, ciltte foto-yaşlanma etkilerini azaltıyor. Cilt zararlı güneş ışınlarından etkili şekilde korunurken, yaşlanmaya meydan okuyor.

LEKELERİ ÖNLÜYOR: Cildi kuruluk, oksidasyon ve DNA hasarına karşı koruyan özel içeriklere sahiptirler. Kırışıklık ve lekelere karşı cildi korurlar. Cilt kuruluğunu ve sertliğini engellerler.Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç