MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

LEKE TEDAVİSİNDE SON NOKTA!

MICRO-SPOT SERUMCildimizin en büyük düşmanı lekeler ile başetmenin tek yolunun lazer olduğunu mu düşünüyorsunuz? O halde çok yanılıyorsunuz! Sizi leke tedavisinde gelinen son nokta ile tanıştıralım mı? Evet, sıkı durun; artık lazer tedavisine alternatif bir serum var: Shiseido White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum. Bu serum, lekeler üzerinde o kadar etkili ki, lazer tedavisine ihtiyaç bıraktırmıyor ve ciltteki lekeleri tedavi ediyor. Peki, nasıl?

Micro-Spot Serum, lekeler üzerinde ne kadar etkili?
Shiseido üzerinde 100 yılı aşkın bir süredir çalıştığı yeni formülü nihayet bir şişeye soktu ve serum haline getirdi. Bu serum, inatçı lekeler üzerinde o kadar etkili ki sadece 10 gün sonra bile cilt sağlıklı ve ışıltılı hale geliyor. Düzensiz cilt tonu aydınlanıyor. 

Micro-Spot Serum’u 12 hafta boyunca düzenli kullananların elde ettiği sonuçlar ise müthiş! Koyu lekelerin renginin açıldığını, cilt tonlarının düzeldiğini ve ciltlerinin daha genç göründüğünü ifade ediyorlar. Böylece serumu kullanan 10 kadından 8’i lazere ihtiyaç kalmadığını belirtmiş. Bu, süper bir haber öyle değil mi? 

Tamamlayıcı göz çevresi ürünü: Ultimune Power Infusing Eye Concentrate
Göz çevresini aydınlatan, koyu halka düşmanı yoğun göz kremi. Göz çevresinde halka oluşumuna sebep veren 2 neden ile savaşır: Pigmentli melanin formülasyonu (kahverengi daireler) ve kötü mikro dolaşımı (mavi daireler). Böylece göz çevresinde morluk ve halka oluşumunu engeller.

Intensive Anti Spot Serum ve Ultimune Power Infusing Eye Concentrate’i birlikte kullandığınızda yüzünüz hiç olmadığı kadar aydınlık ve lekesiz bir hale gelir. Bu ikiliyi birlikte kullanan kadınlar, lazer veya alternatif herhangi başka bir tedaviye ihtiyaç duymadıklarını özellikle vurgulamışlardır. 
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter