​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

MAKYAJI MÜKEMMELLEŞTİREN PUDRA 

Sabah özene bezene yaptığınız makyajın birkaç sonra rötuş gerektireceğini biliyorsunuz. Can sıkıcı bir durum! Yoğun bir gün ve acele acele makyaj tazelemek zorunda kalmak hiç hoşunuza gitmiyor. Size bu gibi durumlar için kurtarıcı müthiş bir pudra önerimiz var. Üstelik bu pudra ile cildinizin kusursuz görünmesini de sağlayabilirsiniz. 

Make Up For Ever HD Pressed Powder, sıkıştırılmış transparan pudra özelliğiyle cildinizde gün içinde oluşan istenmeyen parlamaları önler, ten makyajınızın doğal ve kusursuz görünmesini sağlar. Her cilt tipine uygun olan HD Pressed Powder, kalıcılığını gün boyu korur. Sabah sürün, farkı tüm gün görün.

Transparan rengiyle, makyajınızın rengini değiştirmeden makyajınızı koruyan ve kusursuz bir tene kavuşmanızın tek sırrı bu!

Tüyo: Make Up For Ever HD Pressed Powder’ı HD serisindeki diğer ürünlerle birlikte kullanırsanız, dünya yıldızlarının çekimlerde elde ettiği gibi bir cilde kavuşabilirsiniz. Ünlü yıldızlar, dijital kameralar için üretilmiş bu seri ile kusursuz ve şeffaf bir ten elde ediyorlar. HD Elixir (aydınlatıcı ve nem veren serum), HD Foundation ve HD Pressed Powder’ı bu sırayla birlikte kullanmayı deneyin. Biz denedik ve ünlü yıldızların nasıl bu kadar mükemmel göründüğünü anladık!

Nasıl kullanacaksınız?
Fırçanıza az miktarda aldığınız pudrayı iyice yayarak kalıntı kalmayacak şekilde cildinize uygulayın. Doğal bir görünüm için tüm yüzünüze ince bir tabaka olacak şekilde, dairesel hareketlerle pudra uygulayarak makyanızı tamamlayın. 
Saten görünümlü bir bitiş için fondötenin üzerine ürünü uygulamanızı tavsiye ediyor makyaj artistlerimiz. Böylece makyajınız da en etkili şekilde sabitlenmiş olur.