Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
7 ADIMDA DAHA BÜYÜK GÖZLER!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
EYELASH CURLER
NARS
Kirpik Kıvırıcı Aparat
1.140,00 TL

Göz Makyajı

7 ADIMDA DAHA BÜYÜK GÖZLER!

 • Temmuz 11, 2020

Makyajda bazı uygulamalar evrenseldir ve her kadında, her zaman işe yarar! Gözleri büyük gösteren bu 7 tüyo gibi.


1) Öncelikle ten makyajınızı yapın, cildiniz pürüzsüz olsun. Pürüzsüz ciltte gözler daha çok dikkat çeker. Bunun için Nars All Day Luminous Weightless Foundation kullanabilirsiniz.

2) Kirpiklerinizi kıvırın! Kirpikler kıvrılırken yukarı doğru kalktığı için gözlerinizi daha iri gösterir. Kıvrık kirpiklerin böyle bir etkisi vardır. Shiseido Lash Curler kirpiklerinizi nazik ve etkili şekilde kıvırır.3) Koyu renklerin gözlerinizi daha küçük göstereceğini düşünüyor olabilirsiniz. Ama bu bir yanılgı! Çünkü doğru renk ve doğru yere uygulama ile tam tersi bir etki söz konusu! Mat kahverengi bir farı (Nars Bengali Eyeshadow)Make Up For Ever Angled Shader Brush #234 ile alt kirpiklerinizin dibine sürün ve göz pınarlarınıza kadar gelmeden yarısında bırakın.

4) Nars Rue Bonaparte bej renkli göz kalemini göz içine çekin. Bu, gözlerinizi daha büyük göstermede önemli bir kırılma noktasıdır.5) Göz kapağınızın üzerine ten rengi, simli olmayan ama parlak bir far uygulayın. Make Up For Ever Artist Shadow Satiny Finish S-502 saten kum rengi gözlerinizi daha aydınlık göstermek için idealdir. Aydınlık gözler de hep daha iri gözükür.

 

6) Üst kirpiklerinize yoğun şekilde maskara uygulayın. Kirpiklere hem hacim veren, hem uzatan bir maskara oldukça dramatik etkiler yaratacaktır. Make Up For Ever Smoky Stretch maskara gibi...
 

7) Alt kirpiklerinize de maskara sürün ama kirpik diplerine boyanın gelmemesine özen gösterin. Maskara kirpik uçlarında kalırsa gözleriniz daha iri gözükür.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ