​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


ANGLED SHADER BRUSH - 234
%50
MAKE UP FOR EVER

ANGLED SHADER BRUSH - 234

Açılı Gölgelendirme Fırçası

46

46,50 TL


93,00 TL

Make Up For Ever Angled Shader Brush 234; göz kapağının üstünde ürünlerin eşit ve tutarlı uygulanması için kullanılan orta boy, açılı ve yoğun fırça.

Birlikte Kullan
AQUA CREAM

Make Up For Ever

AQUA CREAM

Suya Dayanıklı Çok Amaçlı Renklendirici

33,50 TL 67,00 TL
HIZLI İNCELE
Orta boy, açılı ve yoğun fırça.
Açılı şekli, göz kapağının üstünde ürünlerin eşit ve tutarlı uygulanması için kullanılır. Kılları, ürünün ortadan yüksek düzeyde uygulanmasını sağlar.
Bu orta boy fırça, vurgu oluşturmak için açık renk tonlarını kolayca kaş kemiğine uygulamak için kullanılır. Delife gösterilerinde çalışan makyaj uzmanları, aynı zamanda bu fırçayı podyumda yürürken ışığı yakalaması için modellerin yüzlerine aydınlık kazandırmak için kullanılır.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
Make Up For Ever
6 GR
AQUA CREAM
34
Suya Dayanıklı Çok Amaçlı Renklendirici

Make Up For Ever Aqua Cream, suya dayanıklı çok amaçlı bir renklendiricidir. Kremsi yapıdadır. Sedef pigment içeriği oldukça yoğun olan ürün, parlak bir görünümle birlikte anında renk yoğunluğu sağlar. 22 rengi bulunan bu kremin 16 rengi far ve allık, 6 rengi de ruj ve allık olarak kullanılabilir. Renkler tek başına kullanılabildiği gibi birbirleriyle karıştırılıp da uygulanabilir. Aqua Cream, hem parmak uçlarıyla hem de fırçayla uygulama yapmaya elverişlidir.
RENK67,00 TL 33,50 TL