Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ASHLEY JOY SAÇ BAKIM YAĞINI 5 FARKLI ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİNİZ!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Saç

ASHLEY JOY SAÇ BAKIM YAĞINI 5 FARKLI ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİNİZ!

 • Haziran 29, 2020

En iyi saç bakım yağlarından biri olan Ashley Joy bakım yağını birkaç farklı şekilde kullanabilirsiniz. Hepsi de denenmiş ve çok iyi sonuç alınmış yöntemlerdir, bize güvenin!

 

Bakımlı saç güzeldir. Çünkü bakım saç diplerindeki kurulukları alır, saçı parlatır ve saça inanılmaz elastiket verir. Bu da saçın kırılmasını ve yıpranmasını engeller. Sonuçta saçlar sağlıklı ve canlı olur. En iyi bakımlardan biri ise saçlara yağ uygulamaktır. Özellikle işlem görmüş saçların kopmaması, kurumaması, daha az yıpranması ve esnek olması için Ashley Joy saç bakım yağını tavsiye ederiz. 

 

24 bitkisel yağın karışımından oluşan Ashley Joy saç bakım yağını 5 farklı şekilde kullanabilirsiniz:

 

 

1) Deniz kenarında: Deniz kenarında her gün kullanabilirsiniz. Denizde tuzdan, havuzda klordan korkmanıza gerek yok. Bu yağ ile saçlarınız çok daha sağlıklı olacak. Denize veya havuza girmeden önce kuru saçınıza yağı yeterince sürün, denize girip çıktıktan sonra tazelemenize de gerek yok. Yağı günde bir kere sürmeniz yeterli, daha sık ve çok sürmenizin veya uzun saatler saçta kalmasının mahsuru yoktur. Saçlarınız böylece deniz, kum ve güneşin zararlı etkilerinden uzak kalıp, kuruyup cansızlaşmayacak. Aksine gayet sağlıklı bir yapıya sahip olacak.

 

1) Yoğun bakım kürü olarak: Yoğun bakım için avucunuza aldığınız ürünü ellerinizde yayın ve kuru saçınıza eşit miktarda dağıtın. Sonra sıcak havlu ile saçınızı sararak yaklaşık 20 dakika bekleyin. Ardından şampuan ile saçınızı durulayın.

 

 

2) Maske olarak: Akşam yatmadan önce yağ ile saçlarınıza masaj yapın, sonra bir tülbent ile başınızı sarın ve yatın. Sabah yıkarsınız.

 

3) Günlük bakım için: Duştan sonra nemi alınmış saç uçlarınıza yağı uygulayarak yaklaşık 5 dakika bekleyin. Sonra durulayın.

 

4) Kuaförde: Özellikle sarışınlar dip boya yapılırken boyanız sürüldükten sonra saç uçlarına bolca yağ sürün. Röfle paketlemesi gibi saçları parça parça paketlettirin. Yıkama sırasında ise ilk yıkamada paketler açılmadan sadece dipler, sonra ikinci yıkamada ise paketler açılıp tüm saç yıkanabilir. Böylece saçlarınızın ucundaki röflelerin rengini de korumuş olursunuz.

 

5) Sporda: Spora gitmeden önce sürün, spor sonrasında yıkarsınız. Sauna veya masaj sırasında da saçlarınıza yağ sürebilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ