Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ASLI ENVER’İN BESTYLE KAPAK MAKYAJI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Ünlülerin Makyajı

ASLI ENVER’İN BESTYLE KAPAK MAKYAJI

 • Temmuz 02, 2020

ASLI ENVER’İN BESTYLE KAPAK MAKYAJI

 

 

İstanbullu Gelin dizisinin yıldızı Aslı Enver gerçekten çok güzel bir kadın. Bir de kendisine ünlü makyaj artisti Erkan Uluç makyaj yapınca gerisini siz düşünün! Be Style dergisinin konuğu olan Aslı Enver’e çekim makyajını Erkan Uluç yaptı, hal böyle olunca biz de kendisinden bu enfes makyajın detaylarını öğrendik. 
 

Ten makyajı: Aslı Enver’in kadifemsi pürüzsüz cildi Shiseido BB kremin eseri. Bu ürün biliyorsunuz cilde çok doğal bir örtücülük veriyor ve cildi çok iyi gösteriyor. Güzel oyuncunun cildi zaten problemli bir cilt olmadığı için az/orta kapatıcılık seviyesindeki bu ürün yeterli olmuş.
 

Allık: Yanaklardaki tatlı renk ise Nars Gina allıktan kaynaklanıyor. Gina, şeftali allık sevenlerin tekrar tekrar satın aldığı bir allık. İçerisinde hafif pırıltılar mevcut. Öyle sim sim değil, hafif ışıltılar… Hatta mat durduğunu bile düşünebilirsiniz ama içindeki minimalize pırıltılar sayesinde cildi inanılmaz sağlıklı ve aydınlık gösteriyor.
 

 

Kontür: Elmacık kemiklerini vurgulamak için sevgili Erkan Uluç, Nars Laguna ve Casino bronz pudrayı birlikte kullanmış. Bu 2 rengi karıştırıp yüze kontür yapmış. 
 

Göz makyajı: Aslı Enver’in göz kapağında Nars Dual Intensity Europa (şeftali pembe) far var. Katlanma bölgesine yapılan gölge ise Nars Shimmer Fez (ışıltı bakır kahve) far ile yapılmış. Maskara ise Nars Audacious siyah maskara...
 

Dudaklar: Nars Velvet Lip Liner Waimea (bej tabanlı şeftali pembe) dudak kalemi ile dudaklara hat yapılıp içi Nars Satin Lip Pencil Isola Bella (şeftali bej) kalem ruj ile doldurulmuş.
 

Aslı Enver’in şeftali tonlarındaki bu makyajını siz de denemek isterseniz Erkan Uluç’un kullandığı bu ürünlerle siz de benzer bir makyaj yapabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ