​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0


NARS

AUDACIOUS MASCARA

Karakteristik Özel Maskara

100

100,00 TL

Nars Audacious Mascara, özel fırçası ve eşsiz formülü ile kirpikleri tek tek ayırır ve uzatır. Kat kat uygulanabilir. Uzun süreli kullanımlarda bile dağılma, topaklanma, pul pul dökülme yapmaz. Temizliği kolaydır. Maskaranın özel fırçası, 200’den fazla fırça teli ile daha önce görmediğiniz seviyede kontrol sağlar. Fırçasının konik uç kısmı sayesinde alt kirpiklere de uygulama yapılabilir. Nemlendirici ve onarıcı içerikler ile zenginleştirilmiştir; kirpikleri dökmez, yıpratmaz. Tersine, kirpikleri besler. Black Moon adında sadece siyah rengi vardır.

Birlikte Kullan
KOHLINER - MINORQUE

NARS

KOHLINER - MINORQUE

Mat Dokulu Asansörlü Göz Kalemi

90,00 TL
HIZLI İNCELE
Nars Audacious Mascara:

- Kirpikleri tek tek ayırır ve uzatır.

- Maskaranın özel fırçası, 200’den fazla fırça teli ile daha önce görmediğiniz seviyede kontrol sağlar.

- Renk pigmentleri, kökten uca bütün kirpiklere eşit olarak tutunurken aynı zamanda onları ayırır, uzatır ve güçlendirir.

- Audacious Mascara’nın fırçası ve formülünün eşsiz uyumu, gün boyunca tekrar tekrar uygulama yapmanıza izin verir.

- Hayalinizdeki görünüme ulaşmanız için son dokunuşlara izin veren fırçanın konik uç kısmı, alt kirpiklerinize de mükemmel bir şekil verir.

- Nemlendirici ve onarıcı içerikler ile zenginleştirilen Audacious Mascara’nın formülü, uzun süreli kullanımlarda dağılma, topaklanma, pul pul dökülme yapmaz. Temizliği kolaydır.
- Maskarayı kirpiklerin dibinden ucuna kadar sürün. Bu, onları tek tek ayırır ve uzun gözükmelerini sağlar.

- İstediğiniz görünümü elde edene kadar kat kat uygulama yapabilirsiniz.

- Maskarayı kirpiklerden temizlemek için, Nars Gentle Oil-Free Eye Make Up Remover yağsız göz makyaj temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ovalamaya gerek kalmadan, suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkaran yüksek performanslı, son derece hafif bir makyaj temizleyicidir. Hassas gözler için harikadır ve kontakt lens takanların kullanımı için de idealdir. Salatalık ve papatyayla içeriği zenginleştirilmiştir.
Bu Ürünü Daha Yakından Tanıyın
Makaleler (95)
Bu Ürünü Alanlar Bunları Da Aldı
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı
Son Bakılan Ürünler
NARS
KOHLINER - MINORQUE
90
Mat Dokulu Asansörlü Göz Kalemi

Nars Kohliner Minorque, mat yapılı asansörlü göz kalemidir. Yoğun siyah bir renge sahiptir. Yumuşak dokulu olduğundan kolay sürülür. Eyeliner gibi kullanılırken, rengi dağıttığınızda dumanlı göz makyajına sahip olmanızı sağlar. Asansörlü tasarımı sayesinde kalemtıraş ile ucunu açmaya ihtiyaç yoktur. Ürünü alttan çevirdiğinizde ucu çıkar. Kalemin ucunu sadece kullanacağınız kadar çıkarmanız, uygulama sırasında kırılmayı önler.90,00 TL