Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
AT ÇANTAYA ÇIK TATİLE: SEYAHAT BOY FIRÇA SETLERİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
il

Fırçalar

AT ÇANTAYA ÇIK TATİLE: SEYAHAT BOY FIRÇA SETLERİ

 • Temmuz 07, 2020

Makyaj çantalarımıza sığmayan fırçalar, hem hijyen açıdan hem de yer kapladığı için özellikle seyahatlerde sıkıntı oluşturabiliyor. Bu durumda yanımıza en fazla 1-2 fırça alabiliyoruz ve onu da muhafaza etmek de epey zorlanıyoruz. Kirlenmesi de cabası... Sigma’nın seyahat boy fırça setlerini bu yüzden çok sevdik! Hem seyahat boyu oldukları için hem kendi muhafaza kutularında oldukları için hem de ihtiyacımız olan tüm temel fırçaları içerdikleri için. Siz olsanız sevmez misiniz?

Bu çok kullanışlı seyahat boy 2 fırça setini inceleyelim...
 

1) Şeker gibi fırça seti/ Color Pop Brush Kit

Color Pop Seyahat Boy Fırça Seti, 1 far fırçası, 1 karıştırma fırçası ve 1 adet de kontür fırçasından oluşan settir. Şeker gibi pembe rengi ve sevimli kutusuyla makyaj çantalarının bizce vazgeçilmezi olacak. 

E55 - Eye Shading: Gölgelendirme fırçası. Far renklerinizin doğal geçisini sağlamak ve gölgelendirme yapmak için kullanabilirsiniz.

E25 - Blending: Kusursuz harmanlama (karıştırma) uygulamaları için geliştirilmiş makyaj fırçasıdır. Yoğun ve sert çizgileri yumuşatmak için ideal olmasının yanı sıra göz kapağında renkleri birleştirmek için de mükemmeldir.

F40 - Large Angled Contour: Eğimli ve büyük fırça ucu sayesinde elmacık kemiklerine kontür uygulamasını kusursuz şekilde yapar. 


 

2) Tam 7 fırçalı çok şık set / Mr. Bunny Travel Kit
 

Mr. Bunny Seyahat Boy Fırça Seti, kusursuz bir görünüm elde etmek için ihtiyacınız olan tüm temel makyaj fırçalarını içeriyor. Sette 7 adet fırça var. Üstelik bu set, açılınca iki fırça tutacağına dönüşen yenilikçi kutusuyla beraber sunuluyor.
 

E30 - Pencil: Yumuşak ve konik uçlu fırçadır. Gözlerin iç köşesini vurgulamak, gölge eklemek, üst ve alt kirpik çizgilerin kalemle çizilmiş netlikleri yumuşatmak için kullanabilirsiniz.

E40 - Tapered Blending: Harmanlama (karıştırma) fırçasıdır. Sert çizgileri yumuşatmak, kaş kemiği üzerine renkleri vurgalamak için kullanır. Sadece uç kısmını kullanarak, renklerde karışık ve dağınık geçişler yaratmak için kullanabilirsiniz.

E55 - Eye Shading: Gölgelendirme fırçasıdır. Far renklerinizin doğal geçisini sağlamak ve gölgelendirme yapmak için kullanabilirsiniz.

E65 - Small Angle: Açılı ince eyeliner fırçasıdır. Üst ve alt kirpik çizgileriniz arasında kolay hareket ettirebilir. 

F30 - Large Powder: Büyük ve yuvarlak uca sahip pudra fırçasıdır. 

F40 - Large Angled Contour: Açılı fırça yapısına sahip büyük kontür fırçasıdır. Elmacık kemiklerinize allık ve bronzlaştırıcıları mükemmel şekilde uygulamanıza imkan verir.

F60 – Foundation: Hafif konik düz fırça yapısına sahip olan fondöten fırçasıdır. Krem veya likit yapıdaki ürünlerinizi profesyonellikle uygulamanızı sağlar. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ