;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ÖDÜLLÜ MAKYAJ FIRÇALARINI KEŞFEDİN!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Fırçalar

ÖDÜLLÜ MAKYAJ FIRÇALARINI KEŞFEDİN!

 • Temmuz 12, 2020

Her zaman belirttiğimiz gibi: İyi makyaj için iyi fırçalarınız olmalıdır. Çünkü kozmetiklerinizi cildinize nasıl ve ne ile uyguladığınız, direkt görünümünüze etki eder. O yüzden kaliteli kozmetik kadar, kaliteli fırça kullanmak da çok önemlidir.
 

Hadi gelin Allure, Instyle, Glamour gibi prestijli dergiler tarafından ödüle layık görülmüş makyaj fırçalarını tanıyalım!
 

 

Nars Yachiyo Kabuki Brush / Allık Fırçası (Çok Amaçlı Kullanılabilir)
 

- "2015'in En İyi Allık Fırçası" seçilen Yachiyo, makyaj artistlerinin vazgeçilmezi. En iyi cins kıllardan özel dikimle yapılan bu fırça, ürünü ziyan etmeden cilde ideal miktarda uygulama yapılmasını sağlıyor. Dünyanın en meşhur fırçası!
 

- Nars Yachiyo, kabukilerin en popüleri ve tüm dünyada en çok satan fırçası. Bu karakteristik fırça elbette tüm övgüleri hakediyor. Keçi kılından yapılmış olmasına rağmen kılları sert değil ve tüy kadar hafif bir fırça... Narin yapısına rağmen asla deforme olmuyor ve kıl dökmüyor.
 

- Yoğun ve yumuşak kılları ile ürünü cilde tam olarak yediriyor. Üstelik makyaja çok doğal bir görünüm veriyor. Bu yüzden zengin pigmentli ürünler için en ideal fırça. Yüzünüzü boya küpüne çevirmeden olması gereken rengi veriyor.

 

- Allık, bronzer, pudra ve aydınlatıcı uygulayabilirsiniz. Makyaj artistleri farı kaş kemiğine kadar geniş alana süreceği zaman da bu fırçayı kullanıyorlar. 

 

 

Shiseido Perfect Foundation Brush / Fondöten Fırçası
 

- Bol ödüllü bir fondöten fırçası olan Shiseido Perfect Foundation Brush, başarısını Japon sanatına da borçlu diyebiliriz. El yapımı özel bir teknikle üretilen ve özel kıllara sahip olan fırça, her türlü fondöteni çizgi ve iz bırakmadan yüze kusursuz şekilde uyguluyor. 
 

- Oldukça küçük boyutlarda, sık kıllı ve tok bir fırça. Düz ve bir ucu hafifçe eğimli bir fırça, bu da kolay uygulama sağlıyor.
 

Fırçayı yıllarca da kullansanız, tek bir kıl bile dökmüyor. Bunun sebebi ise en başta bahsettiğimiz, el yapımı özel bir teknikle üretilmesi: Her bir kıl, fırçaya tek tek dikiliyor. Bu yüzden de yıllardır güzellik otoriteleri ve dergiler tarafından ödüllendiriliyor. Makyaj artistlerinin ve ünlülerin vazgeçemediği bir fırça olduğunu ise söylemeye gerek yok sanırız...
 

- İster likit, ister kompakt, ister kremsi yapıda olsun, her dokudaki fondöteni bu sihirli fırça ile en iyi şekilde uygulayabilirsiniz. 
 

- Fırçanın mükemmel açılı kesimi ile uygulamanın zor olduğu burun kanatları, dudak çevresi ve çene çukuruna kolay ulaşabilirsiniz.
 

 

Sigma F80 Flat Kabuki Brush / Fondöten Fırçası
 

- Fondöten uygulamak için tasarlanmış en güzel fırçalardan biri! O yüzden yıllardır ‘bestseller’ ünvanına sahip. Kabuki yani sık kıllara sahip bir fırça. Çok yumuşak ama yoğun kıllara sahip olmasından dolayı ürünü asla emmiyor. Fondöteni ziyan etmeden cildinize uygulamanızı sağlıyor.

 

- ‘Flat’ kabuki demek yani yani düz tepeli/kılları düz kesilmiş demek. Fırçanın kılları herhangi bir eğime sahip değil. Bu da yüzün tamamına ürünü geniş şekilde uygulayıp dağıtmaya imkan veriyor. Fondöten cilde tam olarak ve homojen şekilde nüfuz ediyor. 

 

- Üstelik hem düz uçlu hem de kabuki özellikte olmasından dolayı ürünü cilde iz bırakmadan uyguluyor. 

 

- Krem ve likit yapıdaki tüm fondötenleri cilde kusursuz şekilde yedirir. Homojen ve tam kapatıcı bir bitiş sağlar.

 

- Fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. Çünkü bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Ayrıca fırça temizliği doğru yapıldığında, herhangi bir dökülme ya da bozulma olmadan fırçanız orijinal halini yıllarca korur.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ