Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BEYONCE'NİN SAHNE ARKASI BİLİNMEYENLERİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Röportajlar

BEYONCE'NİN SAHNE ARKASI BİLİNMEYENLERİ

 • Temmuz 07, 2020

Beyonce konser öncesi bir grup editörü sahne arkasına davet etti. Sahnede olan sihri nasıl gerçekleştirdiklerine kadar en ilginç detayları onlardan öğrendik.
 

Ekipteki herkes ondan büyük bir saygı ve hayranlıkla bahsediyor. İnsanların potansiyellerini yükseltmek amacı ile cesaretlendirirken, işleri yürütmek için çetin bir patrona dönüşebiliyor. Ayrıca ekibin Beyonce’nin süpriz albümü hakkında da bilgileri yok. Bir şeye çalıştığını biliyorlardı fakat onlarda herkes gibi yeni şarkıları iTunes üzerinden dinlemişler.
 

Blue Ivy popo sallıyor! 

 

Dançıların bize anlattığına göre Beyonce’nin küçük kızı Blue Ivy’nin en çok yaptığı hareket poposunu kaldırıp onu sallamakmış. 
 

Senelerdir Beyonce ile seyehat eden koroları ise anneliğin şarkıcıyı daha da anaç yaptığını söylüyorlar. “Her zaman koruyucu olmuştur ama artık “Hey! Oğlun ne yapıyor?” gibi sorular soruyor” diyor içlerinden biri.
 


Dansçılar ve koro şarkıcıları her gece saçlarını ve makyajlarını kendileri yapıyorlar. Ve daha da ilginci Beyonce şu veya bu şekilde olacak gibi yönlendirmelerde bulunmuyor. Onlar sadece harika görünmekten sorumlular ve deney yapmakta özgürler. Sadece şarkıcının tekrar görmek istediği bir saç modeli veya makyaj varsa notlar yazıyormuş. Dançıların şov boyunca yedi kostum değişimi mevcut.
 

Mükemmeliyetçi

 

Beyonce dansçılarına göre daha mükemmeliyetçi, neredeyse her performans ertesi şovun bir videosunu izliyor.
 

Ekip Beyonce’i güldürücek muziplikler de yapmadan duramıyor. Mesala, son konser turunda şarkıcının “Bootylicious” parçası için bir dansçısı patolonuna havlu takviyesi koyarak popo dansı yapmış. 
 

Kostüm terzileri her akşam giysileri tamir etmek zorunda. Dans boyunca kumaşlar zorlanıyor, gizli fermuarlar bozulabiliyor ya da yırtılıyorlar. “Rahatlık önemli ama onlar hala birer kostüm üstelik yedek kostümler bile dayanmıyor” diyorlar.
 

Beyonce sahnede iken bazı dans figürlerini doğaçlama kullanmayı seviyor. İşte bu zamanlarda kollarını sallamaları gerekiyor; “Her zaman tetikteyiz, hem onu hem de birbirimizi sürekli takip etmemiz gerekiyor” diye açıklıyor bir dansçı.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ