Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ MAKYAJ ARTİSTLERİNİN SEVDİĞİ ÇOK YÖNLÜ ÜRÜNLER NELER?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
THE MULTIPLE
NARS
Çok Amaçlı Stik
2.120,00 TL

Röportajlar

TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ MAKYAJ ARTİSTLERİNİN SEVDİĞİ ÇOK YÖNLÜ ÜRÜNLER NELER?

 • Haziran 29, 2020

TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ MAKYAJ ARTİSTLERİNİN SEVDİĞİ ÇOK YÖNLÜ ÜRÜNLER NELER?

 

Makyaj çantasını hafifletmek, az ve öz ürünle çok iyi görünmek, hem yerden hem vakitten tasarruf etmek için çok yönlü makyaj ürünleri arasındaki favorilerinin hangileri olduğunu ünlü makyaj artistlerine sorduk. Bakalım bu ürünler hangileri ve işin uzmanları bu ürünleri nasıl kullanıyor?

 

ERKAN ULUÇ
 

“Ürünleri çok yönlü olarak kullanmayı severim. Bu hem pratiklik sağlıyor, hem de makyajda yeni denemelere yol açıyor. Bir ürünü dudakta başka, gözde başka, tende başka şekilde görebiliyorsunuz. Bu çok harika değil mi? Çok yönlü ürünler içinde açık ara favorim her zaman Nars’ın ikonik ürünü Multiple. 

 

Nars Multiple Stik

 

Nars Multiple, aydınlatıcı, allık, ruj ve far olarak kullanılabiliyor. Cildi çok güzel aydınlatıyor çünkü içinde hafif pırıltılar var. En güzel uygulaması ise parmaklarla yapılan. Çünkü cildin sıcaklığı ile mükemmel bir şekilde dağılıyor. Ama parmakla dağıtmak istemezseniz Nars Kabuki Yachiyo Brush’ı kullanabilirsiniz.

 

 

Copacabana favorim!

 

Copacabana, tüm cilt tonlarına yakışan müthiş bir aydınlatıcı. Parlak inci rengiyle yüzün aydınlatmak istediğiniz her yerinde uygulayabilirsiniz: Burun, çene, yanaklar, şakaklar, elmacık kemiklerinin üzeri, göz pınarları... Göz pınarlarına aydınlık vermek için far fırçası Nars Cream Blending Brush #12 ile ürünü alıp, göz pınarlarınıza ürünü değdirin ve yumuşakça dağıtın. Aydınlık, parlak ve berrak bakışlara sahip olmak bu kadar kolay! Copacabana herkese yakışan sihirli bir renk bence. Bir de Hot Sand var, altın ışıltılı. Onu özellikle bronz tenlilere ve esmerlere çok yakıştırıyorum. Cilde sıcaklık, parıltı ve renk katıyor. Orgasm(şeftali pembe), Portofino (ışıltılı mercan), Riviera (pembe) renklerini ise allık, ruj ve far olarak kullanabiliyorum. Şeftali ve pembe tonları makyajda yüzün her yerinde kullanılabilir. Tek ürünle tüm makyaj için Nars Multiple gerçekten eşsiz! Çantanıza bunlardan birini atın; gündüzden geceye veya hazırlıksız yakalandığınız durumlarda sadece birkaç dakikada makyajınızı yapabilirsiniz. 
 

NARS MULTIPLE İLE NASIL MAKYAJ YAPILIR?
 

HOLLYWOOD STARLARININ TERCİHİ NARS MULTIPLE’A DAİR HER ŞEY! 

 

HAMİYET AKPINAR
 

“Makyajda çok yönlü ürünler bence hem biz profesyoneller için hem de günlük hayatta her gün makyaj yapmak zorunda olanlar için çok ideal. Makyaja vakit ayırmakta problem yaşayanlar için hayat kurtarıcı. Ben de seyahate çıkacağım zaman makyaj çantama böyle ürünler atıyorum, böylece 2-3 ürün tüm seyahat boyunca bana yetiyor.

 

 

Nars Matte Multiple
 

Nars Multiple ve Matte Multiple’ları eskiden beri sıklıkla kullanırım. Multiple’ın mat versiyonu olan Matte Multiple da en az onun kadar çok yönlü kullanım özelliğine sahip. Siz de bu stikleri allık, far ve ruj olarak kullanabilirsiniz. Altai (pembemsi bronz), Vientiane (bakır bronz), Cappadoce (altın pırıltılı bronz) tonları yüze kontür yapmak için mükemmeldir. Mat yapılı olduğundan stik kontür gibi kullanabilir, elmacık kemiklerinizi vurgulayabilirsiniz. 
 

Bu mat stiklerin en önemli özelliği bence kuru ve ıslak kullanabilmeleri. Kuru uygulamada stik’i doğrudan yanaklara ve dudaklara sürüp, parmak uçlarınız veya fırça ile dağıtabilirsiniz. Nars Kabuki Yachiyo fırça ile mükemmel uygulama yapabilirsiniz. Islak uygulamada ise nemli parmak uçlarınızla ürünü cilde uygularsanız daha saten bitişli bir görünüm yakalarsınız.”
 

NARS MATTE MULTIPLE NASIL KULLANILIR? NEDEN ÇOK PRATİKTİR? 
 

 

FEZİ ALTUN
 

"Çekim makyajlarında çok yönlü ürünlerle farklı uygulamalar yapmayı seviyorum. Farklı dokular modern görünümler yaratıyor bence. Göz makyajı bu tür oynamalara izin veren en güzel yer.
 

Nars Eye Paint
 

Bu ürünü eyeliner gibi kullanabilir ya da far olarak uygulayabilirsiniz. Jel yapısı var ve hızlı bir şekilde kuruyor. Çok uzun süre kalıcı olması da mükemmel bir avantaj. Nars Angled Eyeliner Brush ile kusursuz bir eyeliner çekebilirsiniz.
 

Porto Venere bej pembe rengini gözlerde baz olarak kullanmayı seviyorum. Aydınlık ve berrak bir etki yaratıyor. Mesopotamia (koyu kahve) ve Black Valley (siyah) renkleri de favori eyeliner renklerim. Çok zengin pigmente sahipler o yüzden gözlerde çok güzel duruyorlar. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ