Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
CİLDE BAKIM YAPAN FONDÖTEN: SHISEIDO TOTAL RADIANCE SPF20
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Fondöten

CİLDE BAKIM YAPAN FONDÖTEN: SHISEIDO TOTAL RADIANCE SPF20

 • Temmuz 03, 2020

 

Anti- aging bakımlar artık cilt bakım ürünleriyle sınırlı değil. Artık yeni nesil fondötenler içinde de cilde üst düzey bakım yapan ürünler var. Bunların içinde en iyi fondöten olarak sayılan ürünlerden biri de Shiseido’nun Future Solutions serisine ait bir fondöten olan Total Radiance SPF20. Eğer bizden bir fondöten önerisi isteyecek olursanız, size şüphesiz bu fondöteni gözü kapalı öneririz.
 

Antiaging etkili
 

Shiseido Future Solution Total Radiance SPF20 fondöten, anti-aging etkili ve cilde bakım yapma özelliği bulunan çok zengin içerikli bir fondötendir. İçeriğinde eşsiz formülasyonlar vardır:

 

- İçeriğinde doğada nadiren bulunan Enmei bitkisi vardır. Bu bitki, ömür boyu süren güzel ve genç cilt için Longevity (uzun ömürlü olma) geninin korunmasını ve hücre çoğalımını arttırır.

 

- Gelecekte oluşacak yaşlanma izlerinin görünümüne karşı koymak için Shiseido’nun özel içeriği Skingenecell 1P⃰ ile formüle edilmiştir. Cilt dokusunu yeniler, cilde sıkılık verir ve cildiniz kusursuz bir ışıltı ile parlar.


 

Cilde nefis bir parlaklık veriyor
 

- Eşit tonda, ışıltılı bir cilt tonu için aydınlatıcı içerik 4MSK içerir. Enfes bir parlaklıkla aydınlanan cilt, kusursuz bir görünüm sağlayacak şekilde ışığı emer ve geri yansıtır. Parlaklık, cilt altından dağılarak açığa çıkar.


Japon botanikleri içeriyor
 

- Japon botaniklerinden Uji Yeşil Çay Ekstresi, Oshima Sakura Yaprak Özü ve Hokkaido Angelica Kök Ekstresi içerir. Bu içerikler, cildin yenilenmiş canlı görünümünü teşvik eder.

 

Kapatıcılığı nasıl?
 

Kremsi yapılıdır ve yüksek kapatıcılığa sahiptir. 

 

Bitişi nasıl?
 

Harika bir parlaklıkla cildi aydınlatırken büyük gözeneklerin belirginliğini azaltır. Donuk ve bitkin cilt görünüme engel olur. Cilt dokusunu yeniler, cilde sıkılık verir.

 

Kimlere göre?
 

Hassas ciltler dahil, tüm cilt tipleri kullanabilir. 25 yaş ve üstü için idealdir. Fondöten fiyatları arasında yüksek grupta sayılsa da, emin olun, her kuruşunuza değer bu fondöten!

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ