;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ÇOK SOĞUK HAVALARDA HER CİLT TİPİNİN KULLANABİLECEĞİ 5 ÖZEL ÜRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün
FUTURE SOLUTION LX TOTAL REGENERATING CREAM
SHISEIDO
Yaşlanma Karşıtı Yüksek Performanslı Gece Kremi
14.250,00 TL
FUTURE SOLUTION LX INTENSE FIRMING CONTOUR SERUM
SHISEIDO
Future Solution LX Yoğun Cilt Sıkılaştırıcı Premium Serum
2.400,00 TL

Nemlendirici

ÇOK SOĞUK HAVALARDA HER CİLT TİPİNİN KULLANABİLECEĞİ 5 ÖZEL ÜRÜN

 • Temmuz 20, 2020

Cilt için ‘nem’ anahtar kelimedir. Çünkü nemsiz cilt, yıpranmaya, yaşlanmaya en açık cilttir. Özellikle kışın cilt ekstradan neme çok fazla ihtiyaç duyar. Cilt tipi ayırmadan, tüm cilt tiplerinin kullanabileceği nemlendirici, besleyici bakım ürünlerini sizin için yazdık.

1) 24 saat nem verir / Shiseido BOP Glow Revival Cream, renk eşitsizliği bulunan cilt tonu ve dokusu gibi çoklu cilt problemlerini çözmekte anahtar rol oynayan, cildin kılcal damar sistemini onaran ve yenileyen, cilde 24 saat nem veren müthiş bir bakım kremi. Bu krem sayesinde cilt enerjiyle ışıldar. Cilt tonu daha berrak ve canlı hale gelir. Kızarıklık, koyu halka ve belirgin gözeneklerin görünümü minimize olur. Cildi anında nemlendirerek pürüzsüz yumuşak ve esnek hale getirir. 

 

2) Gece nemlendiricisi / Shiseido Future Solutions LX Total Regenerating Cream, cilde enerji kazandıran, kırışıklık ve sıkılaşma kaybı gibi yaşlanma izlerini azaltan, yüksek performanslı gece nemlendiricisidir. Shiseido’nun geliştirmiş olduğu özel Skingenecell 1P teknolojisi ile yaratılan bir üründür. Kırışıklıklar ve gerginlik kaybı gibi erken yaşlanma belirtileri ile mücadelede yardımcı olur. Shiseido Total Regenerating Cream, üstün performanslı bir gece nemlendiricisidir. Yani, bol nem enjeksiyonu ile cilt dokusunu geliştirir. 

 

3) Aydınlatıcı nem maskesi / Nars Aqua Gel Luminous Mask, cilde yüksek oranda nem sağlayan maskedir. Işığı yansıtan özel bir kompleks içerir. Bitki içerikleriyle zenginleştirilmiştir. İçeriğindeki güçlü doğal bitkiler, kolajen üretimini artırır ve son derece yumuşak ve genç görünen bir cilt ortaya çıkarır. Maske, cildin ışığını ortaya çıkarmak için özel Light Reflecting Complex™ içerir.

 

4) Nemlendirici bakım yağı / Shiseido Future Solution Replenishing Treatment Oil, 5 özel yağ ile zenginleştirilmiş içeriğiyle yüz, vücut, saç ve tırnaklar için besleyici, nemlendirici ve yenileyici lüks bakım yağıdır. Çuha çiçeği, safran yağı, argan yağı, jojoba yağı ve macademia fındığı yağı ile zenginleştirilmiştir. Cilde anında nüfuz ederek ipek pürüzsüzlüğünde bir cilt yaratır ve hafif bir ışıltı verir. Yağın 24 saat süren nemlendirici etkisi kuruluk ve gerginlikten cildi korumaya yardımcı olur ve cildi nemli tutar. Bu yağı, kür olarak nemlendirici üstüne 1 ay boyunca geceleri yatmadan önce cildinize haftada bir uygulayın. 1 ay sonunda cildinizin nemli, canlanmış ve ipeksi yumuşaklıkta olduğunu göreceksiniz. 

 

5) Göz çevresi / Shiseido BOP Glow Revival Eye Cream: Elbette göz çevresini de unutmamak lazım. Kuru ciltlerde bu bölgeler çok hassas olduğundan mimik ve kırışıklıklara daha meyilli oluyor. Shiseido BOP Glow Revival Eye Cream, göz çevresini mükemmel şekilde nemlendirir ve aydınlatır. Göz çevresinin genel görünümünü düzeltir ve 24 saat boyunca nemli kalmasını sağlar. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ