Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
DİJİTAL EKRANIN ZARARLARIYLA SAVAŞAN GÖZ KREMİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Göz Çevresi

DİJİTAL EKRANIN ZARARLARIYLA SAVAŞAN GÖZ KREMİ

 • Temmuz 16, 2020

 

Günlük hayatınızı şöyle birkaç dakika düşünün; kaç saatinizi bilgisayar başında geçiriyorsunuz? Ve telefonunuzdan kaç dakika ayrı kalabiliyorsunuz? Sonuç çok vahim değil mi? İşte, dijital dünya ile bu kadar iç içe yaşamanın sonuçları göz yorgunluğu, göz çevresindeki koyu halkalar, şişlikler ve vaktinden önce gelen ince çizgiler olarak önümüze geliyor. 
 

Asıl soru şu ki, bunlarla nasıl başa çıkabiliriz?
 

Cevap: Dijital ekranın (bilgisayar-cep telefonu) zararlı etkileriyle savaşan ve enerji dolu görünen gözler için koyu halkaları, şişlikleri ve ince çizgileri gözle görülür şekilde azaltan Shiseido Essential Enery Eye Definer ile.
 

Anında aydınlatıcı etki

 

Göz çevrenize uygular uygulamaz cildinizin aydınlandığını farkedeceksiniz. İçeriğindeki aydınlatıcı mikro-pudralar sayesinde bu müthiş etkiyi sağlıyor. 
 

Vitamin dolu içerik

 

Özellikle bilgisayar başında uzun saatler geçirenler için tasarlanmış bu göz çevresi kreminin içeriğinde Ashitaba, Kızılcık Tohumu Yağı ve Ahududu ekstresi var.
 

Ashibata bitkisi, vitamin dolu bir bitkidir. Vitamin dolu bu bitkinin, sinyalleri rahatça göndermek için ve sinir hücrelerinin enerji verimliliğini arttırmak için mitokondriyi hasara karşı koruduğu bilinmektedir.
 

Kızılcık Tohumu Yağı ve Ahududu ekstresi ise göz çevresi cildine enerji vererek gözlerin daha canlı ve parlak gözükmesini sağlar. 
 

Tüm bunların yanı sıra kremin 24 saat boyunca nemlendirici etkisi olduğunu da belirtelim.

Soğutucu başlık ile şişliklere elveda!


Kremin özel soğutucu özellikli aplikatör ucu ile uygulama yaparken göz çevrenizin canlandığını ve enerji kazandığını hemen hissedersiniz. Bu başlığın soğuk olması şişlikleri de indirir. Verdiği rahatlık ve masaj hissi de cabası!

 

ReNeura Technology ™

 

Shiseido’nun en yeni ve en son çıkan nemlendirici serisi Essential’ın devamı niteliğindeki bu göz kreminde de elbette aynı teknoloji var: ReNeura Technology ™.
 

Bu teknoloji cildin sinir sistemini uyararak duyuları harekete geçirir ve ürünün cilde daha iyi, daha etkili şekilde nüfuz etmesine imkan verir.

 

25 yaş ve üstü herkes bu göz çevresi kremini kullanabilir. 

ETKİYİ ARTTIRMAK İÇİN: Göz çevresi kreminizden maksimum fayda sağlamak istiyorsanız, öncesinde Shiseido Ultimune göz çevresi güçlendirici konsantreyi uygulayın. Üzerine göz çevresi kreminizi sürün. Ultimune, kendisinden sonra uygulanan kremin performansını arttırır. Üründen daha fazla yararlanırsınız. Düzenli kullanımda göz çevresi cildiniz farkedilir bir değişime uğrar. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ