;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
DUAL INTENSITY FARLARDA AŞIK OLDUĞUMUZ KOMBİNASYONLAR
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
AUDACIOUS LIPSTICK COLLECTION
NARS
Audacious Özel Ruj Serisi
1.370,00 TL

Far

DUAL INTENSITY FARLARDA AŞIK OLDUĞUMUZ KOMBİNASYONLAR

 • Temmuz 12, 2020

Nars’ın en güzel far serilerinden biri olan ve piyasaya çıktığı ilk günden bu yana makyajseverlerin ilgi odağı olan Nars Dual Intensity farlarla yapılacak en güzel kombinleri yazdık.
 

Islak ve kuru kullanılabilme özelliğinden dolayı çok yönlü olan Nars Dual Intensity farlar, kuruyken uygulandığında daha doğal bir parlaklık, ıslakken kullanıldığında ise majyajda metalik bir parlaklık yaratıyorlar. Peki, ıslak ve kuru kullanım ne demek? Fırçayı klasik halindeyken kullandığımızda kuru, ıslattığımız bir peçete/kağıt havlu ile fırçayı nemlendirip farı aldığımızda ise ıslak kullanım demek. Bu farları uygulamak için Nars Wet & Dry Eyeshadow Brush #49 yani ıslak ve kuru kullanılabilen fırçayı tercih etmenizi öneririz.

 

“Dual-Intensity farları karıştırıp kullanmaya bayılıyorum! Farklı renk kombinasyonları ile modern smoky eye’lar uyguluyorum. Kahve ve mürdüm, lacivert ve siyahı sıklıkla birlikte kullanıyorum.” –Hamiyet Akpınar
 

“Bu farları ıslak kullanmaya bayılıyorum! Özellikle çekim makyajlarında çok iyi oluyor. Kamera karşısında güzel bir efekt yakalıyoruz."– Ufuk Celep
 

“Dual Intensity’lerın en güzel yanı herkesin en seveceği favori renklerden oluşması. Üstelik tüm renkler birbirleriyle rahatlıkla kombinlenebiliyor. Renkleri ister tek, ister karıştırarak uyguluyorum. Açık renkleri baz yapmayı da çok seviyorum.” - Erkan Uluç 

 

Şimdi size bu farlarla yapılan en favori renk kombinasyonlarını yazacağız. Renkleri bu şekilde ikili kullanırsanız, çok beğeneceğinize eminiz!
 


1) Desdemona + Himalia

 

Desdemona (açık bordo) ve Himalia (topaz -açık bal rengi, altın rengine çalan) birlikte kullanıldığında oldukça sofistike durur.

Açık rengi baz olarak, bordoyu ise gölgeler için kullanın. Himalia, gerçekten çok yumuşak ve sıcak bir nude renk. Bu rengi göz pınarlarınızı aydınlatmak için de kullanın. 
 

Bu makyajı Nars Sin allık ve Nars Audacious Raquel nude bej ruj ile tamamlayabilirsiniz.
 2) Dione + Lysithea

 

Dione (şampanya beji) ve Lysithea (gümüş gri) birbirleriyle alakasız gibi görünse de, birlikte kullanıldığında çok yakışan renklerdir. Bu 2 açık renk makyajınıza oldukça cool bir görünüm verir. 
 

Bu makyajı koyu bir ruj ile tamamlamak harika olur. Nars Audacious Liv patlıcan moru gözlerdeki iddiaya çok iyi eşlik eder. 
 3) Giove + Sycorax

 

Giove (lacivert) ve Sycorax (siyah) gece makyajı için en güzel renk kombinasyonlarından biri. Yoksa siz hala siyah ve lacivert birlikte olmaz diye düşünenlerden misiniz? Bu düşünce çok eskide kaldı. Yeni nesil makyajda zıt renkleri birlikle kullanmak moda! 

 

Bu makyajı Nars Nico allık ve Nars Audacious Anita nude pembe ruj ile tamamlayabilirsiniz.


4) Phoebe + Subra

 

Bizim en en en en sevdiğimiz ikilimiz! Phoebe (ametist moru) ve Subra (mürdüm) ikilisi en şık göz makyajlarından biridir. Yeşil, ela, mavi ve kahverengi gözlere belki de en yakışan ikilidir. Gözleri daha parlak ve canlı gösterir.
 

Bu makyajı Nars Audacious Barbara nude bronz ruj ile tamamlayabilirsiniz. 


5) Andromeda + Europa

 

Andromeda (vanilya pembesi) ve Europa (açık şeftali pembe) ikilisi de ton sur ton renklerden biri. 2 farklı pembe tonunun yarattığı romantik etki çok hoşunuza gidecek.
 

Bu makyajı bordo bir rujla tamamlayabilirsiniz. Nars Audacious Ingrid bu göz makyajına çok yakışır.
 6) Telesto + Pasiphae

 

Nars Dual Intensity far ailesinin en yeni 2 üyesi olan bu renkler Telesto (altın ışıltılı kahve) ve Pasiphae (altın ışıltılı yeşil) makyajda kullanabileceğiniz en güzel ikililerden biri ve elbette en dikkat çeken kombinasyonların da başında geliyor. Kahve ve yeşilin uyumunu kim beğenmeyebilir ki?

 

Bu makyajı somon rengi bir rujla tamamlayabilirsiniz. Nars Audacious Catherine’i denemenizi tavsiye ederiz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ