;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
MASKARA SÜRMENİN İPUÇLARI
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
CLIMAX MASCARA
NARS
Maksimum Hacim Veren Maskara
1.170,00 TL
IMPERIALLASH MASCARAINK
SHISEIDO
Hacim ve Uzatma Uzmanı Maskara
1.350,00 TL
CONTROLLED CHAOS MASCARA INK
SHISEIDO
Kirpikleri Dolgun Gösteren Maskara
1.350,00 TL

Far

MASKARA SÜRMENİN İPUÇLARI

 • Temmuz 15, 2020

Maskara uyguluyorsunuz ama kirpikleriniz yapışıyor, hacim kazanmıyor ya da bir türlü istediğiniz gibi görünmüyor mu? Belki de sorun maskarada değil, sizde olabilir! Büyük ihtimalle maskarayı yanlış kullanıyorsunuz. 

 

Nars climax mascara

 

Peki, maskarayı doğru şekilde nasıl uygularsınız?

 

1) Tam karşıya bakın ve maskaranın fırçasını kirpiklerinin dibine yerleştirin.

 

2) Maskarayı kirpik diplerinden başlayarak zigzag hareketlerle uçlarına doğru uygulayın. Böylece her tel kirpiklerinizin arasına girer ve böylece kirpiklerin birbirine yapışmasını önlemiş olursunuz.

 

3) Maskaranın sadece uç kısmıyla kirpik diplerine de uygulama yapabilirsiniz. Bu, kirpiklerin dolgun görünmesini sağlar.

 

4) Kirpik kıvırıcı kullanıyorsanız, önce kirpiklerinizi kıvırın sonra maskara uygulayın. Maskaranızı sürdükten sonra kirpiklerinizi kıvırıyorsanız onlara verebileceğiniz en büyük zararı veriyorsunuz demektir. Bu şekilde yaparak dökülmelerine bile sebep olabilirsiniz. 

 

Kirpiklerinizin güzelce kıvrılması için Shiseido Eyelash Curler'ı tercih edebilirsiniz. Bu kirpik kıvırıcıyı makyaj artistleri de çok seviyor
 

5) Eğer gözlerinizin daha çekik görünmesini istiyorsanız maskarayı dış uçlara daha yoğun ve belirgin sürmeniz yeterli olacaktır.
 

Göz şekline göre uygulama yapın
 

Gözlerinizin yapısına göre maskarayı uygularsanız, maksimum sonuç alırsınız. Gözleriniz ayrık yapıda ise, gözlerinizin iç kısmındaki kirpiklere maskarayı daha yoğun uygulayın. Eğer gözleriniz birbirine çok yakınsa, kirpiklerin dış kenarlarına odaklanın. 
 

Ayrıca kirpiklerinizin nasıl görünmesini istiyorsanız o özellikte bir maskara seçin. Hacim veren, ayıran , uzatan gibi...


Nars climax Maskara

 

Kıvrık ve hacimli kirpikler için
 

Kirpiklerinize muhteşem bir hacim vermek istiyorsanız Nars Climax maskarayı tercih edin. Bu maskara kirpiklere %96 hacim verirken kökten uca da her bir kıvrığı kıvırıyor. Kirpiklerde ağırlık ve sertlik oluşturmaz. En kısa kirpiği dahi kökten uca sararak ona renk ve boyut verir. Kuruyup dökülmez, akmaz, uzun süre kalıcıdır. 

 

Dolgun ve uzun kirpikler için
 

Tek kat sürdüğünüzde dahi kirpiklerinizin hacmini %250, uzunluğunu ise %47 arttıran bir maskaraya sahip olmak isterseniz, önerimiz Shiseido ControlledChaos MascaraInk. Bu maskarayı tek bir kat sürdüğünüzde bile kirpikleriniz yoğun bir renk ve hacim kazanır. 24 saate kadar kalıcılık sağlar. Dökülmez ve dağılmaz. Topaklanmaz ve kirpikleri birbirine yapıştırmaz.

İLGİLİ HABERLER;

SEÇ MASKARANI: CLIMAX VEYA CLIMAX EXTREME?

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ