Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ELÇİN SANGU’NUN PORSELEN TENİNİ ELDE ETMEK İÇİN KULLANMANIZ GEREKEN ÜRÜNLER
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
BLUSH
NARS
Allık
1.770,00 TL

Ünlülerin Makyajı

ELÇİN SANGU’NUN PORSELEN TENİNİ ELDE ETMEK İÇİN KULLANMANIZ GEREKEN ÜRÜNLER

 • Temmuz 01, 2020

ELÇİN SANGU’NUN PORSELEN TENİNİ ELDE ETMEK İÇİN KULLANMANIZ GEREKEN ÜRÜNLER

 

Elçin Sangu’ninki kadar kusursuz bir cildi hangi kadın istemez? Doğuştan böyle bir cilde sahip değilsiniz diye üzülmeyin. Çünkü makyaj malzemeleriyle hayallerdeki tene kavuşmak artık kolay. İnanın, birçok kadının sırrı da bu!

 

Adım adım porselen cilt

 

Kusursuz bir cildin ilk şartı, gözeneklerin asla görünmemesi ve cildin düz, pürüzsüz ve lekesiz görünmesidir. Porselen cildin özelliği budur.

1) Gözenekleri doldurup görünmez kılmak ve cildin düzgün görünmesini sağlamak için Shiseido Pore Smoothing Corrector kullanın. Bu baz, yağsız formülü ile gözenekleri, kırışıklıkları ve ince çizgileri minimize ederek cilt dokusunu eşitler. Cilt yüzeyini düzgünleştirerek kusursuz bir makyaj için mükemmel bir zemin hazırlar. Cilde ihtiyacı olan nemi verir.

2) Porselen cilt için en önemlisi, fondöten seçimi... Fondöteniniz kapatıcı özellikli olmalı. Bunun için Nars All Day Luminous fondöteni kullanabilirsiniz. Cildinizdeki tüm kusurları farkedilmez bir doğallıkla mükemmel şekilde örter. Işık yayan formülü sayesinde oldukça natürel bir görünüm yaratırken, cildinizi kusursuz ve yumuşacık hissedersiniz. 

 

3) Eğer çok derin izler, lekeler ve pürüzler varsa, Nars Soft Matte Complete Concealer'ı lokal olarak bunların üzerine uygulayabilirsiniz. Ciltteki en ciddi kusurları gizlemek için mükemmel bir kapatıcıdır. 

4) Göz çevresi için Nars Radiant Creamy Concealer kullanın. Bu kapatıcı, koyu halkaları ve morlukları çok iyi gizler. Cilt tonunu iyileştirir.

5) Porselen görünümlü makyajda toz pudra ile cildinize son dokunuşu yapmalısınız. Nars Soft Velvet Loose Powder, cilde porselen gibi bir görünüm vererek makyajı kusursuzlaştırır ve sabitler. Cilde kadife gibi bir görünüm verir. Hyalüronik asit içeren yenilikçi formülü ile ciltteki gözeneklerin ve çizgilerin görünümünü azaltıyor. Fotokromik teknolojisi ile de cildin her tür ışık altında doğal ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor.

Porselen tene kavuştunuz bile!Highlight kullanmayı çok seven Sangu, özellikle elmacık kemiklerini ve göz pınarlarını aydınlatmayı seviyor. Siz de teninize Sangu gibi aydınlık vermek için Nars Dual Intensity Blush Jubilation kullanabilirsiniz. Göz pınarlarında fildişi, tende ise gold rengi hafifçe kullanın. Çok parlak olmayan ama cilde ışıltı veren hafiflikte olması için ürünü minik dokunuşlarla sürün.

İsterseniz kontür yapıp, allık da sürebilirsiniz. Güzel oyuncunun kullandığı tonları istiyorsanız; bunun için Nars Laguna iyi bir tercih. Çünkü güzel yıldızın teni çok beyaz ve doğal durması için bronzlaştırıcının bal rengi diye geçen tonu tercih ediliyor. Kontürden sonra Nars New Attitude pembe allık ile yüze canlı ve taze bir ifade veriliyor.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ