Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Fondöten

EN İYİ FONDÖTEN FIRÇALARI HANGİLERİ?

 • 01.01.2018

Hepimiz biliyoruz ki, fondöten makyajın temelidir. Cildi düzgünleştirir, pürüzsüzleştirir ve makyaja hazırlar. Fondöteniniz ne kadar iyi sürülmüşse, makyajınız da o kadar iyi görünür. Ama mükemmel fondöteni kullanıyor dahi olsanız eğer iyi bir fondöten fırçanız yoksa beklentinizi yükseltmeyin. Çünkü iyi bir ürüne sahip olmak tek başına yeterli değildir. Makyajda en büyük yardımcınız fırçalardır. Fırça, makyajı cildinize en iyi şekilde yapmanıza imkan verir. 
 

Kaliteli bir fondöten fırçası, fondötenden maksimum fayda görmenizi sağlar. Makyaj artistleri için fırçaları neden her şeyden önce geliyor dersiniz? Hep bu sebepten!
 

“Kaliteli ve kullandığınız ürüne uygun bir fırçanız varsa, iyi makyaj yaparsınız. Ama fırçanız iyi değilse, iyi makyaj yapamazsınız. Bu, ‘2x2 eşittir 4 eder’ gibi bir şey demek benim için. Mükemmel ten makyajının sırrı ne sanıyorsunuz? Ürün kadar güzel fırça ile uygulamak da çok önemlidir. Her zaman için fırçalarım çok önemlidir. Çok özenli ve dikkatli bakarım bu yüzden onlara...” Erkan Uluç
 

En iyi fondöten fırçaları
 

Shiseido Perfect Foundation Brush “Fırçaların efendisi”

Bol ödüllü bir fondöten fırçası olan Shiseido Perfect Foundation Brush, başarısını Japon sanatına borçlu diyebiliriz. Her türlü fondöteni çizgi ve iz bırakmadan yüze kusursuz şekilde uyguluyor. Oldukça küçük boyutlarda, sık kıllı ve tok bir fırça. Düz ve bir ucu hafifçe eğimli bir fırça, bu da kolay uygulama sağlıyor. Fırçayı yıllarca da kullansanız, tek bir kıl bile dökmüyor. Bunun sebebi ise en başta bahsettiğimiz, el yapımı özel bir teknikle üretilmesi: Her bir kıl, fırçaya tek tek dikiliyor. Bu yüzden de yıllardır güzellik otoriteleri ve dergiler tarafından ödüllendiriliyor. Bunu fazlasıyla hakeden bir fırça! Hatta Allure'ın neredeyse her sene 'Best Beauty Awards' listesine de giriyor. Makyaj artistlerinin ve ünlülerin vazgeçemediği bir fırça olduğunu ise söylemeye gerek yok sanırız... 
 

İster likit, ister kompakt, ister kremsi yapıda olsun, her dokudaki fondöteni bu sihirli fırça ile en iyi şekilde uygulayabilirsiniz.
 

 

“Bu fırçanın en mükemmel yanı, küçük, kompakt ve kullanımının kolay olması. Fırçanın kıl yapısının ince ve sıkıca bir araya getirilmiş olması, ten makyajının cilt ile mükemmel uyumlu olmasını sağlıyor. Kontrolü kolay olan bu fırça ile istediğiniz miktarda ürünü alabilir ve istediğiniz kapatıcılığa kolayca ulaşabilirsiniz.” - Hamiyet Akpınar

 

Sigma'nın 'bestseller' fondöten fırçası: F80 Flat Kabuki Brush


Dünyanın en çok satan fondöten fırçalarından biri Sigma'nın F80 Kabuki fırçası. Bu fırçayı bu kadar sevdiren özelliklerin başında ise düz uçlu ve kabuki olması geliyor. Yani sık kıllı yoğun ama yumuşak başlıklı bir fırça. Kıllarının düz kesilmiş olması da yüzün her yerinde eşit ve izsiz bir uygulama yapmayı mümkün kılıyor. Üstelik bu fırçayı kullananların en sevdiği özelliklerin başında ise, ürünü ziyan etmemesi geliyor. Fondöteni asla içine emmiyor ve fırçaya ne kadar ürün alırsanız, cildinize o kadar ürün uygulaması yapabiliyorsunuz.

Düz uçlu ve sık kıllı olmasından dolayı fondöteni tam kapatıcı bitişli olacak şekilde cilde uygular. Ayrıca bakterilere karşı sentetik kıllardan üretilmiştir. Bu yüzden fırçanın kılları hipoalerjenik ve antibakteriyeldir. 


Sigma 3DHD Kabuki Brush: Şeklinin Eşi Benzeri yok!

 

Sigma 3DHD Kabuki, açılı eğri şeklindeki fırça ucuyla patentli bir fırçadır. Yüzün her yerine likit, krem ve toz ürünleri mükemmel şekilde uygulayan benzersiz bir tasarıma sahiptir. Ürünü eşit şekilde dağıtır. Fondöteni kusursuz şekilde yüzünüze uygulamak için idealdir. Bu fondöten fırçası, makyaj çantanızda mutlaka olması gerekenlerden biri!

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ