Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ERKAN ULUÇ'UN MÜKEMMEL TEN MAKYAJINDAKİ FAVORİ ÜÇLÜSÜ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30
NARS
Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
2.180,00 TL
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL

Fondöten

ERKAN ULUÇ'UN MÜKEMMEL TEN MAKYAJINDAKİ FAVORİ ÜÇLÜSÜ

 • Temmuz 18, 2020

Hepimizin arzu ettiği pürüzsüz ve kusursuz tene kavuşma isteği, sanılanın aksine, çok dolambaçlı yollardan geçmiyor. Eğer bir çekime gitmiyor ya da film çevirmiyorsanız! Günlük hayatta mükemmel ten makyajı yapmak için temelde nelere ihtiyacımız olduğunu Erkan Uluç’a sorduk. Sonuçta her gün zamanla yarışan kadınlarız! Kısa vakitte en iyi görünüme kavuşmak asıl hedefimiz! Ve bunun için gereken 3 ten ürünü istediğinizi size kolaylıkla verebilir.

 

 

1) Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30: İnce bir örtücülük, sağlıklı parlaklık
 

Fondötenin yerine renkli nemlendirici kullanabilirsiniz. Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30, ince bir fondöten kadar kapatıcı özelliğe sahip renkli nemlendiricidir. Bu ürün cilde hem nem, hem de güzel bir parlaklık verir. Parmaklarınızla uygulama yapın, ellerinizin ısısıyla cildiniz ürünü iyice yesin. Yoğunluğu bazı yerlerde artırmak için o bölgelere biraz daha fazla, bazı yerlere daha az ürün uygulayabilirsiniz. Çok homojen şekilde dağılır cilde. Parmaklarınızı göz kapaklarınızda dahi gezdirip ürünü tüm yüzünüze dağıtabilirsiniz.

 

2) Nars Radiant Creamy Concealer: Aydınlatıcı etkili kapatıcı
 

Sıra kapatıcıda. Nars Radiant Creamy Concealer, hem kapatıcı hem aydınlatıcı özellikte bir ürün. Göz çevrenize ve yüze aydınlık vermek için kullanabilirsiniz. Rötuş yapabilirsiniz. Minik bir makyaj sırrı: Bu kapatıcıyı çok etkili bir aydınlık elde etmek için göz pınarına ve göz kenarına daha fazla uygulayıp, göz altına çok az uygulayın. Ayrıca T bölgenizi aydınlatmak için buralara parmaklarınızı kullanarak hafif dokunuşlarla ürünü uygulayabilirsiniz. Tabii bunun için kapatıcının her zaman 1 ya da 1,5 ton cildinizden açık olması gerekir. Bu zaten kapatıcı satın alırken dikkat etmeniz gereken çok önemli bir noktadır. 


3) Nars Light Reflection Loose Powder: Pürüzsüzlük için son dokunuş
 

Kusursuz cilt için son adım transparan pudra. Nars Light Reflection Loose Powder hem makyajın uzun süre dayanmasını hem de makyaj yüzeyinin eğer parmak izi vs kalmışsa giderilip tamamen pürüzsüz olmasını sağlar. Ayrıca üzerine allık uygulayacaksanız, sürümü daha da kolaylaştırır. Göz kapaklarınız dahil tüm yüze pudra fırçasıyla ince bir kat geçebilirsiniz. Cildin parlaklığını tamamen örtmez, cildiniz yine sağlıklı bir yansımaya sahip olur.

 

Bu arada ben pudra fırçası olarak genelde Nars Mie Kabuki Brush’ı tercih ediyorum. Geniş alanlara uygulama yapmak için ideal bir fırça. Tüm yüze pudrayı eşit şekilde dağıtıyor.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ