Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
NARS

THE MULTIPLE

Çok Amaçlı Stik
390,00 TL
NARS

ILLUMINATOR

Likit Aydınlatıcı
225,00 TL
NARS

RADIANT CREAMY CONCEALER

Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
295,00 TL

Makyaj

GEREKLİ OLMADIĞINI DÜŞÜNENLER İÇİN: MAKYAJIMIZDA NEDEN AYDINLATICI KULLANMALIYIZ?

 • 01.06.2020

 

Aydınlatıcı, profesyonel makyaj sanatçılarının daima kullandığı şeylerden biridir ancak siz aydınlatıcı kullanımını hala gereksiz buluyorsanız, bu yazıyı mutlaka okumalısınız! 

 

Az ve öz: Makyajınızda aydınlatıcı kesinlikle olmalı. Çünkü highlighter ürünleri en akıllı kozmetik ürünlerinden biridir! Aydınlatıcının sizin için gerçekte neler yapabileceğini ve muhteşem görünmek için neyi, nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin...

 

 

1) Aydınlatıcı, ışığı kırparak cildinize uygulandığında sorunlu noktaları yumuşatmaya ve ışığın çarpacağı alanları vurgulamaya yardımcı olur. Bu hem göz çevresinin daha iyi görünmesini, hem de yüzünüzde ışık oyunları ile efekt yapabileceğiniz anlamına gelir. Aydınlatıcı hafif kullanıldığında, cildin dinlenmiş ve sağlıklı görünmesini sağlayabilir. Çok yorgun ve uykusuz olsanız dahi...

 Öneri: Shiseido Sheer Eye Zone Corrector,
 Shiseido’ya özel bir göz çevresi ürünüdür. Bu renk düzeltici, özellikle ince dokulu kapatıcı tercih edenler için idealdir.

Göz çevresini dengeler, aydınlık gösterir. Aynı zamanda yüzün belli noktalarını aydınlatmak amacı ile de kullanabilirsiniz.2) Flulaştırma yeteneği nedeniyle insanlar genellikle aydınlatıcıyı kapatıcı yerine koyabileceklerini varsayarlar. Nafile. İki ürün de birbirinin yerine asla geçemez. Ama aydınlatıcı özelliği olmayan bir kapatıcı kullanıyorsanız, aydınlatıcıdan bir miktar kapatıcınıza karıştırıp göz kapağına veya yara izlerinin üzerine bile uygulayabilirsiniz. Ya da kapatıcının üzerine aydınlatıcı uygulayabilirsiniz. Bu şekilde olabilir. Aydınlatıcılar zaten teninizden daha açık, ince ve transparan dokuda ürünlerdir.
 

Öneri: Nars Illuminator Copacabana (gümüş ışıltılı) ve Hot Sand (altın ışıltılı şeftali) likit aydınlatıcıları istediğiniz ürününüze karıştırıp uygulayabilirsiniz.
 

 

3) Aydınlatıcıların yarattığı efekt ile yüzünüzün simetrisi ile bile oynayabilirsiniz. Allık veya bronzlaştırıcıyı kullanmadan önce elmacık kemiklerinizin üst kısmına ve kaş kemiğinizin altına biraz aydınlatıcı dokunuşu yapabilirsiniz. Buralar daha çok öne çıkar böylece...
 

Öneri: Nars Radiant Creamy Concealer, aydınlatma özelliği olan bir kapatıcıdır. Yüzünüzün istediğiniz yerinde aydınlık bir görünüm oluşturmak için kullanabilirsiniz. 
 4) 
Bazı kadınlar yüzlerini daha simetrik hale getirmek için aydınlatıcı ile burunlarının ortasından aşağıya doğru ultra ince bir şerit yapıyorlar...
 

Öneri: Nars Multiple Copacabana stik aydınlatıcı ile kontrolli ve kolay bir uygulama yapabilirsiniz, yüzünüzün her köşesinde.
 


Siz de kendinizde nelerin işe yaradığını görmek için denemeler yapın!

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ