Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
SHISEIDO

WASO SOFT CUSHY POLISHER

Waso Cildi Yenileyen Peeling - Tofu Özlü
340,00 TL 289,00 TL
SHISEIDO

PURIFYING MASK

Arındırıcı Maske
385,00 TL

Cilt Bakım

GÖZENEK KÜÇÜLTÜCÜ CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

 • 17.01.2018

Ah şu sinir bozucu geniş gözenekler! Onlardan bir türlü kurtulamadınız mı? O halde sizi şimdi muhteşem ürünler ile tanıştıralım! Bu cilt bakım ürünleri ile gözeneklerinize hoşçakal demeye hazır olun.
 

1) Ödüllü cilt temizleyici

 

Shiseido Ibuki Purifying Cleanser, ciltteki sebum fazlasını alan bu temizleyici, normal temizleyicilerin bıraktığı yağ asitlerini yakalar ve temizler, böylece sivilceleri engellemeye ve gözeneklerin görünümünü minimize etmeye yardım eder. Bu temizleyici, normal ve normalden yağlıya dönük ciltler içindir. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

 

 

2) Tofu özlü peeling

 

Tofu özleri içeren cildi yenileyen peeling ürünü Shiseido Waso Soft-Cushy Polisher, cilt problemlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Bunlar arasında gözenekleri sıkılaştırması da vardır. Çünkü tofu, soya fasulyesinden yapılır. Lesitin ve soya aynı zamanda doğal hücre zarı duvarlarında bulunur. Cildi pürüzsüzleştirmek ve desteklemek için kullanılır. Bu peeling ürününü 15 yaşından itibaren herkes kullanabilir. Hassas cilt tipi de dahil tüm ciltler için uygundur. İhtiyaç duydukça uygulayabilirsiniz.

 

3) Deniz kili içeren maske
 

Shiseido Purifying Mask, fazla yağ da dahil olmak üzere cildi matlaştıran pürüzleri temizlemeye yarayan, Deniz Mineral Kili ile formüle edilmiş kremsi maskedir. Deniz Mineral Kili, kaolin ve pudra içeriklerinin eşsiz bir birleşimini içeren bu maske, yüzeydeki sebumu ve kirleri absorbe ederek gözeneklerin görünümünü minimize eder. Özellikle yağlı ciltler içindir. Haftada 1-2 defa uygulamak yeterlidir. 

 

 

4) Mucize gibi bir jel
 

SOS güzellik ürünü olarak kabul edebileceğimiz Shiseido Multi Solution Gel, o kadar çok cilt problemine iyi geliyor ki... Bunlardan biri de geniş gözenekler. Yorgunluk, sağlıksız beslenme ve stresin neden olduğu yağlanmadan ötürü genişleyen gözenek görünümünü düzeltiyor. Çünkü cildin zayıflayan bariyer fonksiyonunu onarıyor. İstediğiniz zaman makyaj altına veya üstüne uygulayabilirsiniz.
 

5) Gözenek küçültücü özel bakım ürünü
 

Shiseido Pureness Pore Minimizing Cooling Essence, karma ve yağlı ciltlere uygun, gözenekleri küçülten ve cilde serinlik hissi veren özel bir üründür. Gözeneklerin genişlemesine yol açan doymamış yağ asitlerini etkisiz hale getirerek, gözenekleri minimize eder. Ürünü cilt bakım rutininizin son adımı olarak, temizlenmiş ciltte, görünür gözeneklerin üzerine sabah ve akşam uygulayın. Sadece lokal olarak uygulamanız yeterlidir.

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ