Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
NARS

SOFT MATTE COMPLETE CONCEALER

Doğal Görünümlü Yüksek Örtücülük Sağlayan Kapatıcı
335,00 TL 251,25 TL
NARS

DUAL INTENSITY EYESHADOW

Islak ve Kuru Kullanılabilen Çift Etkili Tekli Far
190,00 TL 99,00 TL

Makyaj

Gözler Daha Büyük Nasıl Gösterilir? – Hatice Saka

 • Temmuz 12, 2020

 

Renk eşitlemek için göz kapakları üzerine kapatıcı uygulayarak başlıyoruz.  Sonrasında açık renk bir far ile göz pınarlarını ve kaşta bulunan kavis altlarını aydınlatıyoruz.  Sadece kavis altına uygulamamızın sebebi güzel bir aydınlık elde etmektir.  

 

Göz kapağının katlanan yerine kadar tampon hareketlerle parlak farımızı uyguluyoruz.  Aynı farı alt kirpik dibine de uyguluyoruz.  Sonrasında gölgelendirme yapmak için gözün katlanma bölgesine hafif koyu farı dışarı doğru süpürme yöntemiyle sürüyoruz.

 

Göze derinlik vermek için Nars’ın Coconut Grove renkli farını göz yanlarına uyguluyoruz.  Alt kirpik diplerine de aynı farı ucu daha sivri bir fırça yardımı ile uyguluyoruz.  Bu işlem sonrası netliği dağıtmak ve daha doğal bir görünüm elde etmek için fırça ile üst ve alt bölgelerde bulunan farı birleştiriyoruz.  

 

Ünlü makyaj artisti Hatice Hanım küçük gözleri büyük göstermek için takma kirpik uygulamayı tercih ediyor.  Ama öncesinde ince bir şekilde eyeliner çekiyor ve kirpik diplerine maskara uyguluyor.  Alt kirpik diplerine de aynı ürün ile küçük dokunuşlar yapmayı unutmuyoruz.

 

Takma kirpikleri taktıktan sonra yapışkanın belli olmaması için kirpik diplerine tekrardan eyeliner çekiyoruz.  Alt kirpiklere de maskara uyguluyoruz ve göz altlarına kapatıcı sürerek göz makyajımızı bitiriyoruz.

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ