Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • 0
ÜRÜNLER
 • {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
PAYLAŞ

Ünlüler

HERKESİN KONUŞTUĞU STİL İKONU LENA PERMINOVA KİM?

 • 24.02.2020

Peri masalları bazen gerçek olabiliyor. Moda ikonu, spor aşığı, eski model ve herkesin hayranlıkla takip ettiği bir hayata sahip olan Lena Perminova için en azından... Bu külkedisi hikayesini biraz aralayalım mı ne dersiniz?

 

 

Kimdir bu Lena Perminova?

 

Elena Perminova daha 16 yaşındayken kötü arkadaş çevresi yüzünden hapishaneye bile girmiş. Babası medya patronu ve iktidar sahibi Aleksandr Lebedev'den yardım isteyince olaylar öyle bir gelişmiş ki, Lena'nın hayatı tümden değişmiş.

 

Lena, ünlü Rus milyarder Aleksandr Lebedev'in eşi ve 3 çocuk sahibi. Stiliyle dil ısırtacak kadar başarılı, güzelliğiyle baş döndürüyor ve yardımseverliğiyle ilham veriyor. 

 

Stil ikonu derken?

 

Evlendiği ilk yıllarda bile tüm moda dünyasının dikkatini çeken bu güzel kadın, zarif stili ve dikkat çekici fiziği ile her zaman gözleri üzerine toplamaya başaran bir isim. Moda haftalarında yaptığı kombinler ve katıldığı davetlerde giydiği kıyafetler ile haftalarca konuşuluyor.

 

Her zaman yaratıcı kombinler deneyen ve bunları son derece başarılı şekilde taşıyan Perminova, farklı ve iddialı parçalar kullanmaktan çekinmiyor. Ne giyse yakıştırıyor dedirten türden bir aurası var.

 

 

Güzellik sırrı çok tanıdık bir isim!

 

Lena'nın muhteşem kusursuz teni güzelliğinin en önemli unsurlarından biri. Kendisi Shiseido'nun en fazla ödül almış ve en çok satan ürünlerinden biri olan Ultimune'u kullanıyor. 

 

Ultimune, cildin 'self- defense' yani koruma mekanizmasını güçlendiriyor. Cildi yaşlanmaya, pürüzlenmeye ve nemsizliğe karşı koruyor ve güçlendiriyor. Nasıl sağlığımız için vücut direncini arttırıcı takviyeler alıyorsak; bu ürünü de cildimiz için öyle düşünebiliriz. Üstelik üzerine uygulanan serum veya nemlendiricinin de performansını arttırıyor.

 

Lena'nın güzellik sırrı işte bu kadar basit! Siz de bu mucizeye tanık olmak için daha fazla beklemeyin... Shiseido Ultimune ile vakit geçirmeden tanışın.

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ