Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
HERKESİN KONUŞTUĞU STİL İKONU LENA PERMINOVA KİM?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
skincare
ULTIMUNE POWER INFUSING HAND CREAM
SHISEIDO
Ultimune Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici El Kremi
2.100,00 TL
ULTIMUNE POWER INFUSING EYE CONCENTRATE
SHISEIDO
Ultimune Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Bakım Kremi
3.850,00 TL
ULTIMUNE DOUBLE POWER SET
SHISEIDO
Ultimune Double Power Set – İkili Ultimune Set
10.900,00 TL 9.265,00 TL
ULTIMUNE & NEM BOMBASI SET
SHISEIDO
Tüm Ciltler İçin
7.000,00 TL 5.950,00 TL
ULTIMUNE POWER INFUSING CONCENTRATE - 50ML
SHISEIDO
Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre
5.450,00 TL

Röportajlar

HERKESİN KONUŞTUĞU STİL İKONU LENA PERMINOVA KİM?

 • Haziran 29, 2020

Zarif stili ve duru güzelliği ile dikkat çeken Lena Perminova’nın hayatı tam bir külkedisi hikayesi... Son yılların en fazla dikkat çeken isimlerinden biri olan Lena'nın stilinden güzellik sırrına kadar merak ettiğimiz detayları sizin için derledik.

Peri masalları bazen gerçek olabiliyor. Moda ikonu, spor aşığı, eski model ve herkesin hayranlıkla takip ettiği bir hayata sahip olan Lena Perminova için en azından... Bu külkedisi hikayesini biraz aralayalım mı ne dersiniz?

Kimdir bu Lena Perminova?

Elena Perminova daha 16 yaşındayken kötü arkadaş çevresi yüzünden hapishaneye bile girmiş. Babası medya patronu ve iktidar sahibi Aleksandr Lebedev'den yardım isteyince olaylar öyle bir gelişmiş ki, Lena'nın hayatı tümden değişmiş.

Lena, ünlü Rus milyarder Aleksandr Lebedev'in eşi ve 3 çocuk sahibi. Stiliyle dil ısırtacak kadar başarılı, güzelliğiyle baş döndürüyor ve yardımseverliğiyle ilham veriyor. 

Stil ikonu derken?

Evlendiği ilk yıllara bile tüm moda dünyasının dikkatini çeken bu güzel kadın, zarif stili ve dikkat çekici fiziği ile her zaman gözleri üzerine toplamaya başaran bir isim. Moda haftalarında yaptığı kombinler ve katıldığı davetlerde giydiği kıyafetler ile haftalarca konuşuluyor.

Her zaman yaratıcı kombinler deneyen ve bunları son derece başarılı şekilde taşıyan Perminova, farklı ve iddialı parçalar kullanmaktan çekinmiyor. Ne giyse yakıştırıyor dedirten türden bir aurası var.

Güzellik sırrı çok tanıdık bir isim!

Lena'nın muhteşem kusursuz cilt güzelliğinin en önemli unsurlarından biri. Kendisi Shiseido'nun en fazla ödül almış ve en çok satan ürünlerinden biri olan Ultimune'u kullanıyor. 

Ultimune, cildin 'self- defense' yani koruma mekanizmasını güçlendiriyor. Cildi yaşlanmaya, pürüzlenmeye ve nemsizliğe karşı koruyor ve güçlendiriyor. Nasıl sağlığımız için vücut direncini arttırıcı takviyeler alıyorsak; bu ürünü de cildimiz için öyle düşünebiliriz. Üstelik üzerine uygulanan serum veya nemlendiricinin de performansını arttırıyor.

Lena'nın güzellik sırrı işte bu kadar basit! Siz de bu mucizeye tanık olmak için daha fazla beklemeyin... Shiseido Ultimune ile vakit geçirmeden tanışın.

Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Bakım Kremi 

Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, ilk kez göz bakım kremi kullanacak olanlar dahil, göz çevresinde birden fazla endişe yaşayanlar için çok yönlü bir üründür. Kuruluk, hava kirliliği, stres ve UV ışınları gibi sebepler sonucu göz çevresinde biz farketmesek de pek çok hasar oluşur. Şu 5 probleme çözüm bulur: Morluk – şişkinlik- ince çizgiler- kuruluk – sarkma. 24 saat nem sağlar. 

Cildin Savunmasını Güçlendiren Konsantre

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, canlı bir cilt yaratmak için çift yaşlanma karşıtı teknoloji ve 8 bitki ile güçlendirilmiş yaşlanma karşıtı serumdur. Cildin iç savunmasını etkinleştirir. Cildin esnekliğini optimize eder. Bir şişeden sonra kırışıklıklar gözle görülür şekilde azalır, cilt yenilendikçe daha genç görünür. Temizleyici ve losyondan sonra, nemlendirici ve serumdan önce kullanın.

Lena'nın güzellik sırrı işte bu kadar basit! Siz de bu mucizeye tanık olmak için daha fazla beklemeyin... Shiseido Ultimune ile vakit geçirmeden tanışın.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ