Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ISLAK VE KURU KULLANILAN ÇOK YÖNLÜ ÜRÜNLER HANGİLERİ?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün

Cilt Bakım

ISLAK VE KURU KULLANILAN ÇOK YÖNLÜ ÜRÜNLER HANGİLERİ?

 • Temmuz 09, 2020

Çift kullanıma sahip ürünler ile cildinize istediğiniz parlaklığı verebilirsiniz. Bazen daha doğal, bazen çok vurgulu... Bu ürünler hangileri?

 

Allık / Nars Dual Intensity Blush

 

Nars’ın yeni nesil allıkları Dual Intensity Blush’ların hepsi çok harika! Kuru kullanınca hafif parlak, nemli fırçayla kullanınca saten gibi bir bitişe sahip oluyorsunuz. Elmacık kemiklerinin üzerine, biraz şakaklara, burun kemiği üzerine hafifçe dokundurdunuz mu harika yansımalar elde edeceksiniz. Bu ürünü kendi fırçası Nars Dual Intensity Brush #23 ile nemli uygularsanız podyum makyajları kadar kusursuz bir ıslak görünümlü makyaj elde edersiniz. 

 

“Dual Intensity allıkları makyajda çok severek uyguluyorum çünkü bu allıklar kelime anlamı ile sadece ‘allık’ değil. Aydınlatıcı hatta far olarak da kullanabiliyorum. Makyaja renk, derinlik ve parlaklık katıyorlar. Ten makyajını tek başına üstlenebiliyorlar bile bazen..." - Erkan Uluç
 

 

Far / Nars Dual Intensity Eyeshadow
 

Islak ve kuru kullanılabilme özelliğinden dolayı çok yönlü olan Nars Dual Intensity farlar, kuruyken uygulandığında daha doğal bir parlaklık, ıslakken kullanıldığında ise makyajda metalik bir parlaklık yaratıyorlar. Peki, ıslak ve kuru kullanım ne demek? Fırçayı klasik halindeyken kullandığımızda kuru, ıslattığımız bir peçete/kağıt havlu ile fırçayı nemlendirip farı aldığımızda ise ıslak kullanım demek. Bu farları uygulamak için Nars Wet & Dry Eyeshadow Brush #49 yani ıslak ve kuru kullanılabilen fırçayı tercih etmenizi öneririz. 

 

“Dual-Intensity farları karıştırıp kullanmaya bayılıyorum! Farklı renk kombinasyonları ile modern smoky eye’lar uyguluyorum. Kahve ve mürdüm, lacivert ve siyahı sıklıkla birlikte kullanıyorum.” –Hamiyet Akpınar

 

“Bu farları ıslak kullanmaya bayılıyorum! Özellikle çekim makyajlarında çok iyi oluyor. Kamera karşısında güzel bir efekt yakalıyoruz. Üstelik tüm renkler birbirleriyle rahatlıkla kombinlenebiliyor. Renkleri ister tek, ister karıştırarak uyguluyorum. Açık renkleri baz yapmayı da çok seviyorum."– Ufuk Celep

 

Allık- Aydınlatıcı Stik / Nars Matte Multiple
 

Multiple’ın mat versiyonu olan Matte Multiple da en az onun kadar çok yönlü kullanım özelliğine sahip. Ürünün kremsi ve kolay dağılır yapıda olması, her yere uygulanabilmesi çok pratik! Çantadan hiç çıkmayacak makyaj malzemelerinden birisi.
 

Matte Multiple’lar kremsi yapıda olmalarına rağmen mat dokularından dolayı oldukça kalıcıdırlar. Çok kolay uygulanıp yayılırlar, ciltte birikme yapmazlar. Bu ürünü 2 şekilde uygulayabilirsiniz: Islak ve kuru. 

 

- Kuru uygulamada stik’i doğrudan yanaklara ve dudaklara sürüp, parmak uçlarınız veya fırça ile dağıtabilirsiniz. Nars Kabuki Yachiyo fırça ile mükemmel uygulama yapabilirsiniz. Islak uygulamada ise nemli parmak uçlarınızla ürünü cilde uygularsanız daha saten bitişli bir görünüm yakalarsınız.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ