Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KAŞ JÖLESİ NEDİR? NEDEN GEREKLİDİR? KİMLER KULLANMALIDIR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Kaş Jeli

KAŞ JÖLESİ NEDİR? NEDEN GEREKLİDİR? KİMLER KULLANMALIDIR?

 • Temmuz 02, 2020

Kaşlar, yüz ifadesini belirlemede büyük rol oynar. Bu yüzden kaşları düzene sokmak önemli iştir ve bunun için kaş jölesi kullanmak iyi bir fikirdir. Peki, neden? Bunun için kaş jölesini yakından tanıyalım...
 

 

Kaş jölesi nedir?

 

Kaş jölesinin amacı, kaşlarınıza istediğiniz şekli vermeyi kolaylaştırmak ve verdiğiniz şeklin gün içinde uzun süre korunmasını sağlamaktır. Maskara formunda olan kaş jölesi, kaşları tarar gibi uygulanır. Bu yüzden de çok doğal bir renk ve vurgu verir.

 

Renkli kaş jölesinde sık kullanılan renkler ise koyu kahve, açık kahve, koyu sarıdır. Hangi kaş jölesinin size uygun olduğuna saç ve ten renginize göre karar verebilirsiniz.

 

Kaş jölesini kimler, neden tercih edebilir?

 

Kaşları seyrek ya da açık renk olanlar, kaş jölesi kullanarak kaşlarını olduğundan daha koyu ve gür gösterebilirler. Üstelik bunu da gayet doğal şekilde elde edebilirler. 
 

Kaş jölesinin esas işlemi kaşlarınıza istediğiniz şekli vermeyi kolay hale getirmek ve verdiğiniz şeklin gün boyunca kalmasını sağlamaktır. Bu yüzden kaşları düşen kişiler tarafından da tercih edilmelidir. Kaş jölesi, kaşı sabitleyerek düşmemesini sağlar. 

Ayrıca kaşlarının canlı ve parlak gözükmesini isteyenler de kaş jölesi kullanarak bunu elde edebilirler.


 

En iyi kaş jöleleri hangileri?

 

Son yıllarda kaş ürünleri arasında liderliği kimseye kaptırmayan Make Up For Ever’ın Brow Seal kaş jölesi, tüm kaş renklerine uygun, yapışkan olmayan ve dayanıklı formüle sahip bir üründür. Kaşların şeklini sabitler.
 

Brow Seal’i kaşların çıkma yönüne uygulayın. Kılları yatıştırmak için fırçanın düz tarafını kullanın. Kaşlarınızı bir Eye Pencil, Eye Shadow ya da Waterproof Eyebrow Corrector ile doldurduktan sonra, fazlalığı gidermek için ve doğallık vermek için üzerine Brow Seal’ı uygulayabilirsiniz. Kaşlarınızın şeklini ve rengini siz temizleyinceye kadar korur. 

 


Nars Brow Gel ise bir diğer muhteşem kaş jölesi. Bu ürün Hamiyet Akpınar gibi profesyonel makyaj artistlerinin de favorisi aynı zamanda... Kaşlarınızı yatıştırmak, derleyip toparlamak ve taramak için tasarlanmış maskara formunda kaş jölesi. Kaşların şeklini sabitler. Kaşlarınızı yatıştırmak, derleyip toparlamak ve taramak için parlak ve kolayca kayan bir jeldir. Suya dayanıklı değildir ama gün boyunca kalıcıdır. Çabucak temizlenir.
 Farklı kaş renklerine göre 4 rengi vardır. Böylece kaşlarınızın rengini de vurgular, boşlukları doldurur ve kaşları hacimli gösterir.
 

Oural: Şeffaf

Athens: Sarışınlar için açık kahve

Piraeus: Kumrallar için orta kahve

Kinshasa: Koyu kahve

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ