Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
MÜKEMMEL KAŞLAR İÇİN 5 ADIM 5 ÜRÜN!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürün
FULL LASH SERUM
SHISEIDO
Kaş & Kirpik Güçlendiren ve Hacim Artıran Serum
3.250,00 TL 2.925,00 TL

Kaş Kalemleri

MÜKEMMEL KAŞLAR İÇİN 5 ADIM 5 ÜRÜN!

 • Temmuz 07, 2020

“Kaşların yüze ne kadar estetik değer kattığını ancak onlara doğru biçimi verdiğimizde anlayabiliriz. Yüzün en önemli vitrini, kaşlardır.” – Erkan Uluç.

Evet, ünlü makyaj artisti Erkan Uluç hep bunu söyler. Aslında hepimiz biliyoruz kaşlara şekil vermenin önemini... Önemini biliyoruz ama nasıl yapacağımızı biliyor muyuz acaba? Bu konuda kendini çok acemi hissedenler için bile kaşlarına mükemmel şekil verdirtecek tam 5 adımda 5 ürün önerimiz var. 

 

1) Cildinize nasıl günlük bakım yapıyorsanız, kaşlarınıza da bakım uygulayabilirsiniz. Besleyici bakım, kaşlarınızın sağlığı için önemlidir. Daha dolgun ve gür kaşlara sahip olmanızı sağlar. Shiseido Full Lash Serum, arjinin ile formüle edilmiş yüksek performansı ile kaş bölgenizdeki boşlukların doldurulmasına yardımcı olur. Nemlendirici içeren güçlü formülü sayesinde kaşlarınızın zayıf olmasını engeller ve daha güçlü çıkmasını sağlar.

Shiseido Full Lash Serum’ u sabah ve akşam kullanabilirsiniz. Akşamları yatmadan önce, gündüzleri ise kaşlarınızı şekillendirmeden önce kullanabilirsiniz.

2) Şimdi sıra geldi kaşlarınızı şekillendirmeye... İlk önce kaşınızın tepe noktasını belirleyin. Bu nokta genelde kaş kavisinizin en üst noktası olur. Kaşın tepe noktasından kaşın ucuna doğru çizgi çizin. Kaşı çizmek ve doldurulacak alanları belirlemek için yumuşak bir kaş kalemi kullanın. Nars Brow Perfector, kaşlara yumuşak ve doğal görünümlü şekil vermeye yarayan asansörlü kaş kalemidir. Kaşlarınızı çizer ve boşlukları natürel şekilde doldurur.

 

3) Kaşın başlangıç noktasına gelin ve buradan da tepe noktasına kadar paralel bir çizgi çekin. Çizgilerin içinde kalan alanlara hafifçe tik atın. Kılın çıkma yönüne doğru tikleri yumuşak vuruşlarla birleştirin. Make Up For Ever Eyebrow Pencil ile de bu işlemi yapabilirsiniz. Pigment içeriği oldukça yüksek olan Eyebrow Pencil, uzun süren bir kalıcılık sağlar. Kolay sürüme sahiptir. 

 

4) Kaşınızı şimdi tarayın ve taradıkça boyadığınız yerlerin fazlalığını alıp yumuşatmış olacaksınız. Bu, kaşların doğal görünmesini sağlar. Make Up For Ever Double Head Eyelash Comb and Brush; çift taraflı kaş ve kirpik fırçasıdır. Kaşlarınızı şekillendirmek ve biçimlendirmek için fırça tarafını kullanabilirsiniz.

 


5) Şeffaf bir maskara ile kaşlarınızın şeklini sabitleyin. Şeffaf maskara olarak da Make Up For Ever Brow Seal’i kullanabilirsiniz. Tüm kaş renklerine uygun, yapışkan olmayan ve dayanıklı formüle sahip şeffaf kaş jelidir. Kaşların şeklini sabitler. 
 

Unutmayın!

Kalın kaşlar sizi daha genç gösterir ve elmacık kemiklerinize daha seksi bir vurgu yapar. Ayrıca saç renginize sadık bir kaş renginiz olsun. Bir dönemin trendi sarı saç-siyah kaş gerçek bir moda katliamıydı. Uzak durun!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ