;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KİME HANGİ TON KIRMIZI RUJ GİDER?
PAYLAŞ

Ruj

KİME HANGİ TON KIRMIZI RUJ GİDER?

 • Haziran 30, 2020

Erkeklerin kırmızı ruj ile ilgili önyargıları bir köşede dursun, biz bu cesur rengi çok seviyoruz! Neden cesur diyoruz? E bu kadar göze çarpan bir şeyi sürmek cesaret gerektirir de ondan. Kalabalık bir ortamda sizin dikkatinizi önce kırmızı ruj süren kadınlar çekmiyor mu? Doğruyu söyleyin, çekiyor değil mi? İşte, kırmızı rujun dili de bu: Ben buradayım, cesurum, güzelim ve kendime güveniyorum!
 

 

Kırmızı ruj artık sadece geceleri kullanılmıyor, gündüz de sürebilirsiniz. Fakat buradaki en önemli nokta şu: Cilt tonunuza uygun bir kırmızı ruj sürmelisiniz. Çünkü kırmızı ruj denilince sayısız seçenek önümüze dökülüyor ve kendimize yakışmayanı sürersek sonuç pek hoş olmaz. Ama cilt renginizle bütünleşen ve uyumlu görünen bir kırmızı ruj ile emin olun dünyaları yakabilirsiniz!
 

İşin sırrı basit

 

Kendinize yakışan kırmızıyı bir anda bulmak için elbette özel bir sihir yok, pek çok deneme yapmanız gerekiyor. Ama işinizi çok kolaylaştıracak bazı bilgilere sahip olursanız, hayallerinizdeki kırmızı ruja bir an önce kavuşabilirsiniz.
 

 

Beyaz tene kan kırmızısı denilen koyu koyu kırmızılar daha çok yakışıyor. Ayrıca beyaz tenliler de içinde mavi alt ton bulunan soğuk kırmızılara da yönelmeliler. Örneğin, Nars Velvet Matte Lip Pencil Mysterious Red gibi. 

 

Buğday ve esmer tenliler için canlı kırmızılar birebir. Canlı kırmızı yani içinde turunculuk bulunan kırmızılar demek. Mercana dönük kırmızılar, bu cilt tipleri için mükemmel bir seçim olur. Shiseido Lacquer Gloss RD305 harika bir kırmızı!
 

Kızıl tenliler de içinde yine turunculuk olan kırmızı rujları kullanmalılar. Nars Audacious Annabella'yı denemeye ne dersiniz?
 

Unutmayın, cilt tonunuza uygun kırmızı ruj sürerseniz, görünümünüz bir anda değişir. Başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan anında taze, sıcak ve bakımlı bir görüntü yakalarsınız. Kırmızı rujdan vazgeçemeyenler işin sırrının bu görünümü ‘tek başına kırmızı rujla elde etmek’ olduğunu söylüyor.... 


MAKE UP FOR EVER ROUGE ARTIST SERİSİNDEKİ RUJLARDAN HANGİSİ SİZİN İÇİN?


Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ