Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
KURU CİLTLİLER HANGİ FONDÖTENLERİ KULLANABİLİR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30
NARS
Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
2.180,00 TL
SHEER GLOW FOUNDATION
NARS
Cildin Işıltısını Ortaya Çıkaran Fondöten
2.240,00 TL

Fondöten

KURU CİLTLİLER HANGİ FONDÖTENLERİ KULLANABİLİR?

 • Temmuz 01, 2020

Her zaman belirtiyoruz; fondötenin doğru ya da yanlış seçilmesi makyajınızın akıbetini belirler. Bir anda pürüzsüz bir görünüme kavuşabileceğiniz gibi, bir anda tüm kusurlarınız ön plana çıkabilir. Bu yüzden ten makyajında önceliğiniz her zaman, cilt tipinize uygun olan fondöteni seçmek olmalıdır. 
 

Peki, cildiniz kuruysa nasıl fondötenleri tercih etmelisiniz?

 

Pudra fondötenlerden, yoğun kapatıcı özelliği olan ve mat yapıdakilerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bunlar kuru ciltlilere uygun değildir. Sizin ihtiyacınız olan likit formlu, nemlendiricili ve aydınlatıcı etkisi olan fondötenlerdir. Ayrıca lifting özelliği olan fondötenler de ışık yansıtma özelliği taşıdığından cildinizi daha güzel gösterirler. Bu tarz fondötenler çizgilere dolmaz, cildi düz, gergin ve pürüzsüz gösterirler. 


 

Kuru ciltlilere uygun olan fondöten çeşitleri
 

Shiseido Future Solution LX Total Radiance Foundation sayesinde enfes bir parlaklıkla aydınlanan cilt, kusursuz bir görünüm sağlayacak şekilde ışığı güzelce emer ve geri yansıtır. Donuk ve bitkin cilt görünüme engel olur. Büyük gözeneklerin belirginliğini azaltır. Kuru ciltler için ideal bir fondötendir. 

 

Shiseido Radiant Lifting Foundation SPF15, ciltteki gölgeleri gideren ve cilde ışıltılı bir gençlik parıltısı kazandıran, yaşlanma karşıtı fondötendir. Cildinizi ışıkla canlandırır. 12 güzel saat boyunca pürüzsüz, ışıltılı bir görünüm ve 24 saat boyunca zengin nemlendirici bir etki sağlar. Kuru ciltlerin vazgeçilmezi olmaya aday!
 

Nars Sheer Glow Foundation, cilt tonunu eşitleyen, ince yapılı, cildin ışıltısını ortaya çıkaran harika bir fondötendir. Kapatıcılığı ayarlanabilir.
 

Cildi nemlendirir ve daha parlak, yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Günlük olarak kullanıldığında cildin parlaklığını ve yapısını iyileştirir. Makyaj artistlerinin kuru ciltlerde kullanmayı en sevdiği fondötenlerden biridir. 

 

Shiseido Synchro Skin Glow fondöten, ışıltılı bir fondöten olmasına rağmen ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Cildi yağlandırmıyor. Çünkü ‘Gelişmiş Algı Teknolojisi’ ile üretildiğinden, gün boyunca cildin ton ve nem seviyesi ile senkronize oluyor. Yani cildin gün içindeki değişikliklerine adapte oluyor. Böylece hep iyi ve ilk uygulandığı andaki gibi taze görünüyor. Gözenek ve çizgileri aynı doğallıkla flulaştırıyor. 
 

Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30, Nars’ın yıllardır en sevilen ürünlerinden biri! Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30, nemlendirme sağlarken cilde sağlıklı bir ışıltı veren renkli nemlendiricidir. Fondöten kullanmak istemediğiniz zamanlarda imdadınıza hızır gibi yetişir. Çünkü ortaya yakın kapatıcılığı vardır. Kusurları düzeltir, cilt tonunu eşitler. Cilt daha canlı, sağlıklı görünür. Üstelik canlı ve parlak bitişlidir. Yağsızdır ve güneş koruma faktörü 30’dur.

Parlak ten mi istiyorsunuz? O zaman bu yazıyı mutlaka okumalısınız: TREND ALARMI: CİLDE IŞILTI VEREN FONDÖTENLER

Işıltılı fondötende zirve noktası:
 SHISEIDO SYNCHRO SKIN GLOW FONDÖTENİN IŞILTILI DÜNYASI

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ