;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
NARS ILLUMINATOR’I ÜNLÜLER NASIL KULLANIYOR?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Ünlüler

NARS ILLUMINATOR’I ÜNLÜLER NASIL KULLANIYOR?

 • Temmuz 12, 2020

NARS ILLUMINATOR’I ÜNLÜLER NASIL KULLANIYOR?

 

Nars Illuminator’ları ünlü yıldızlar da en az bizim kadar seviyor. Leighton Meester’den Rihanna’ya, Jennnifer Lopez’den Sarah Jessica Parker’a kadar ünlü yıldızların dünyasında da bu ürün kendine geniş yer buluyor. 

 

 

Super Orgasm

 

Çok beyaz tenli olan Gwyneth Paltrow, Super Orgasm Illuminator kullanıyor. Paltrow, bu ürünü Oscar törenlerinde mutlaka uygulatıyor. Çünkü hem ışıltı hem renk verdiği için hafif bir göz ve dudak makyajı ile tamamlanması yetiyor. 

 

Paltrow’un makyözü, Super Orgasm’ı yanaklara renk ve parlaklık vermesi için tercih ediyor. Ayrıca şakaklara , çeneye, burun üzerine, alına gibi yüzün diğer bölgelerine de hafifçe yayıyor. Son olarak göz kapağına ve kaş altına da biraz ürün sürerek görünümde bütünlük elde ediyor. Ünlü yıldıın çok beyaz teni, gayet doğal ve güzel şekilde Ccanlı, parlak ve renkli görünüyor.

 

 

Orgasm

 

Koyu tenli Zoe Saldana da Nars Illuminator Orgasm tutkunlarından biri... Orgasm’ı allık gibi kullanmayı seviyor. Elmacık kemiklerinin üzerine, yanaklarına ürünü yayarak hem parlak hem de hafif renkli bir görünüm elde ediyor.


Orgasm, şeftali pembe rengiyle Beyonce’nin de gözdesi. Orgasm’ın yarattığı natürel ama sağlıklı ışıltı efekti kırmızı halıda bugüne kadar en çok kullanılan makyajlardan biri oldu ve olmaya da devam ediyor. 

 

 

Hot Sand

 

Sıcak bej, altınımsı parlaklığa sahip Hot Sand Illuminator’ı ünlüler arasında en çok Rihanna seviyor! Rihanna aydınlık ve parlak bir görünüm kazanmak için bu ürünü neredeyse tüm yüzünde kullanıyor. Elmacık kemikleri üstü, burun kemiği üstü, şakaklar, alın ve çene ortası ve kaş altında... Tabii bu uygulama hafif ve bastırmadan yapılıyor ki, güzel yıldızın yüzü disko topuna dönmesin!

 

Hamiyet Akpınar’da Çağla Şikel’in yüzünde aydınlatıcı olarak Hot Sand’i kullanıyor. Sarımtrak esmer tenlere en çok yakışan aydınlatıcı kesinlikle altın/bej ışıltılara sahip Hot Sand...

 

 

Laguna

 

Jennifer Lopez’in makyajı her zaman kusursuz her zaman mükemmel! Lopez de makyajda Laguna Illuminator’ı tercih edenlerden biri... Bronz renkte bir aydınlatıcı olan Laguna, yüze hem kontür yapmaya hem renk vermeye yarıyor. Makyaj artisti bu ürünü ünlü yıldızın yüzünde ikisi için de kullanıyor. Elmacık kemiklerine yapılan vurgu sonrasında yüzün genelinde hafif bir Laguna rüzgarı esiyor. Sonra yanaklarda allık olarak biraz yoğun uygulanarak, rengin ve ışıltının ortaya çıkması sağlanıyor. 

 

 

Copacabana

 

Leighton Meester’ın pırıl pırıl parlayan berrak yüzü bu muhteşem görüntüsünü Copacabana Illuminator’a borçlu! Copacabana’nın inci pembesi neredeyse şeffaf rengi yüzde derinlik duygusunu adeta yeniden uyandırıyor. Yüzün aydınlatmak istenen her noktasına uygulanan Copacabana, Meester’da elmacık kemikleri üzeri, şakaklar ve kaş altında uygulanmış. Yüze daha genç, modern ve taze bir ifade vermiş!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ