;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
NARS NATURAL RADIANT LONGWEAR FONDÖTEN ALMAK İÇİN 10 SEBEP
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
NATURAL RADIANT LONGWEAR FOUNDATION
NARS
Uzun Süre Dayanıklı Cilde Parlak Görünüm Veren Fondöten
1.970,00 TL

Fondöten

NARS NATURAL RADIANT LONGWEAR FONDÖTEN ALMAK İÇİN 10 SEBEP

 • Temmuz 02, 2020

Makyajda son yıllardaki en önemli trend, parlak bir ten görünümü. Bunu da ışıltılı fondötenler ile elde etmek mümkün. Ama her parlak bitişli fondöten istediğiniz cilde kavuşmanızı sağlıyor mu acaba? Peki ya, ışıltılı fondötenler size uygun mu acaba? 
 

Fondöten tutkunları, yeni fondöten arayışında olanlar... Eğer bu fondöteni alıp almamak da kararsız iseniz bu yazımızdan sonra fikriniz netleşmiş olacak.
 

1) Ten makyajında doğallık çok önemli. Tamamen mat ürünlerle bunu elde etmek çok zor. Nemli ve parlak bitişli bir görünüm hem çok modern hem de taze bir cilt izlenimi yaratıyor. 
 

Nars Natural Radiant Longwear fondöten cilde en doğal şekilde mükemmel bir parlaklık veren fondötendir.
 

 

2) Işıltılı bir fondöten olmasına rağmen ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Cildi yağlandırmıyor. Yani cilde parlak görünüm veriyor ama cildi asla yağlandırmıyor.
 

3) Radyant yapıdaki fondötenler genelde yoğun kıvamda olur ama bu fondöten cilde uygulandığında hafif ve yumuşak bir his bırakıyor. 
 

4) Doğal görünümlü yüksek kapatıcılığa sahiptir. Cildiniz pürüzsüz görünür. 
 

5) Gündüzden geceye mi devam edeceksiniz? Parti? Yemek? Davet? Düğün? Her yere, her duruma çok uygun, ideal bir fondötendir. Çünkü 16 saate kadar kalıcıdır. Makyaj tazeleme endişesini taşımazsınız.
 

6) İçeriğinde ahududu, elma ve karpuz özleri vardır. Bu özler sayesinde cilt yumuşak ve nemli kalır. Uygulandığı anda cilde taze ve canlı bir görünüm verir.
 

7) O kadar geniş bir renk yelpazesi vardır ki, hayat boyu bulamadığınız o ‘cildinizle mükemmel örtüşen fondöteni’ şimdi bulmuş olabilirsiniz! Çünkü tam 33 renk çeşidi vardır.
 

 

8) Amerika’da 1 numara olan ödüllü kapatıcı Nars Radiant Creamy Concealer ile mükemmel ikilidirler. Çünkü ikisi birbirini en iyi tamamlayan fondöten ve kapatıcıdır. İkisi de radyant bitişli ve dokuları benzerdir. 
 

9) Bu fondötenden sonra transparan pudra uygulamanıza gerek kalmaz. Çünkü fondöten o kadar dayanıklıdır ve cilde nefis bir pürüzsüzlük verir ki, transparan pudraya hiç ihtiyaç hissetmezsiniz.
 

10) Işıltılı olmasından dolayı cildinde çizgi ve gözenek problemi olanlar için de ideal. Çünkü gözenek ve ince çizgi görünümünü minimize eder; gün boyu taze ve yenilenmiş bir görünüm sağlar.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ