;
Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
NARS VELVET MATTE SKIN TINT: KENDİ TENİNİZ GİBİ DOĞAL VE ÇEKİCİ!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.270,00 TL

Fondöten

NARS VELVET MATTE SKIN TINT: KENDİ TENİNİZ GİBİ DOĞAL VE ÇEKİCİ!

 • Temmuz 18, 2020Nars Velvet Matte Skin Tint’e renkli nemlendirici diyoruz ama aslında marifetleri bir renkli nemlendiriciden çok daha fazlasını kapsıyor. Bir fondöten kadar kapatıcılık sağlıyor, en az onun kadar kalıcılığa sahip, üstelik güneş koruma faktörü 30 ile cildi yaz ve kış korumayı hedefliyor. Kadifemsi ve mat bir bitiş sağlıyor, ciltteki yağlanmayı 8 saat boyunca kontrol altına alıyor.
 

Bitti mi? Hayır!
 

Özellikle normal, yağlı ve karma ciltler için yağsız, kadifemsi bitiş sağlayan bu renkli nemlendirici cildi pürüzsüzleştiriyor ama asla suni bir görünüm yaratmıyor. Kendi teninizmiş gibi doğal bir cilt yaratıyor. 
 

Nars Velvet Matte Skin Tint ile ilgili ne dediler?

 

“Yağsız, hafif ve mat bitişli olmasını çok sevdim. Günlük makyajımda cildimi taze ve sağlıklı göstermek için başka hiçbir ürüne ihtiyaç duymuyorum. İstediğim pürüzsüzlüğü en doğal şekilde elde etmeme yetiyor. Ayrıca cildimde leke problemi olduğu için SPF’li ürünler kullanmayı tercih ediyorum. Bu renkli nemlendirici de güneş koruma faktörü 30 olduğu için bana çok uygun.” –Ayşegül Kaplan (makyajmıdedin)

 

“İlk denediğim andan itibaren resmen ba-yıl-dım! Az/orta arası kapatıcılık sağlıyor. Bence bu yeterli, maksimum kapatıcılık isteyenler zaten bu özelliği taşıyan fondöten kullanabilirler ama Nars Velvet Matte Skin Tint, hafif ve kadife yapılı bir ürün. Yumuşacık... Cildi harika bir şekilde pürüzsüzleştiriyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor. Cildi hiç kurutmuyor, aksine tüm gün nemli kalmasını sağlıyor.” – Duygu Özaslan

 

“8 saat boyunca ciltteki parlaklığı ve yağlanmayı kontrol ediyormuş, ürün özelliklerinde bunu okumuştum. Ürünün deneme boyu elime geçince hemen kullandım ve diyebilirim ki, doğru! Doğal görünümlü kadifemsi bir sonuç yarattığı gibi tüm gün kalıcılığını korudu.” – Neslihan Tuğçe Yıldız (shewolf)

 

“Bu ürünü uzun zamandır takipteydim, nihayet geldi! Tam tahmin ettiim gibi çıktı; yani benim beklentilerimi karşıladı. Cilt tonunu eşitliyor, ince çizgileri ve kusurları flulaştırıyor. Cilt daha canlı ve sağlıklı görünüyor. Çok beğendim, yaz ve kış kullanırım.” – Sebile Ölmez (Sebi Bebi) 
 


 

Nasıl kullanmalısınız?
 

“Yumuşak dokunuşlu sonuçlar için Velvet Matte Skin Tint’i uygularken parmaklarınızı kullanın. İlk olarak üründen az bir miktarda elinize alın. Sonrasında yüzün merkezinden başlayın ve yanaklara doğru dağıtmaya başlayın.” diyor, Erkan Uluç. 

 

Eğer kapatıcıya ihtiyaç duyarsanız Nars Radiant Creamy Concealer’ı göz altına ve kusurları en aza indirmek için gerekli noktalara da uygulayıp ten makyajınzı tamamlayabilirsiniz. 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ