Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SAĞIM SOLUM PRIMER!
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Makyaj Bazı

SAĞIM SOLUM PRIMER!

 • Temmuz 13, 2020

Makyaj artistlerinin vazgeçilmezi primer’ler bizim de günlük hayatımızda yerini fazlasıyla bulmaya başladı. Artık fondöten, maskara ve far sürmeden önce baz sürmeyi tercih ediyoruz. Çünkü böylece makyajın kalıcılığı artarken, uyguladığımız üründen maksimum performans alabiliyoruz. Cildimize baz sürdüysek, ten pürüzsüzleşip fondöteni daha mükemmel gösteriyor. Fardan önce baz sürdüysek, farın rengi daha iyi ortaya çıkıyor. Maskaradan önce uygulanan baz ise kirpikleri daha gür ve uzun gösteriyor. 
 

Aslında makyaj bazları için bu yönden ürünlerin tamamlayıcısı diyebiliriz. Eğer hala bir makyaj bazınız yoksa hemen bir deneme yapın ve bazdan önceki hayatınıza veda edin! Çünkü bundan sonra makyaj bazı kullanmadan yüzünüze bir şey sürmek istemeyeceksiniz!
 

Makyaj artistlerinin favori bazları
 

 

Farı sabitler ve rengini vurgular

 

Make Up For Ever Eye Prime: Eye Prime, farın rengini en üst düzeye çıkarmasının yanı sıra gün boyu kalıcı olması için onu güçlendirir. Artık gün boyunca göz makyajınızı tazelemenize gerek kalmaz! Balmumları ve mineral tozlarla zenginleştirilmiş Eye Prime, doğal rengi sayesinde her cilt tonu ve her renkte göz farıyla kullanılabilir.
 

Nars Smudge Proof Eyeshadow Base: Hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi görünmesini sağlar. Smudge Proof Eyeshadow Base makyaj bazı, göz farı pigmentlerini sıkıca tutar ve rengin kırışıklık oluşturmamasını, topaklaşmamasını ya da hareket etmemesini sağlar. Bu ürün özellikle, göz çevresinde dolaşan göz farıyla ilgili sorunları olan herkes için harikadır.
 

 

Cildi yoğun şekilde nemlendirir ve canlandırır

 

Make Up For Ever Step1 Skin Equalizer Hydrating Primer: Yoğun nemlendirici özellik taşır. Yorgun, donuk ve nemsiz kalmış cildi anında canlandırır. Ayrıca üzerine uygulanan fondötenin kalıcılığını 3 kat arttırır. 
 

Çizgileri doldurur

 

Nars Instant Line&Pore Perfector: Mucize gibi bir ürün! Nars Instant Line&Pore Perfector, ince çizgi ve gözenekleri doldururak cildi makyaj için hazırlar. Cildi düzgünleştirerek pürüzsüz bir zemin yaratır. Mimik çizgileri için de kullanabilirsiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ