Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SELFIE ÇEKERKEN HANGİ ÜRÜN İLE EN GÜZEL GÖRÜNÜM?
PAYLAŞ

Doğal Makyaj

SELFIE ÇEKERKEN HANGİ ÜRÜN İLE EN GÜZEL GÖRÜNÜM?

 • Temmuz 20, 2020

Sosyal medya hayatımızın bir parçası. Selfie çekmek ise bir bağımlılık! Çünkü selfie’lerde en iyi ve en güzel halimizi göstermek istiyoruz. Doğru ya da değil, fotoğraflarda olduğumuz gibi görünmekten ziyade mükemmel görünmeye önem veriyoruz. Bu da daha çok makyaj ve filtre demek. Bunun için harcadığımız uğraş ve vakit kaybı da cabası... Peki, ne yapalım?

 

Madem sosyal medya bağımlılığımızdan vazgeçemiyoruz o halde selfie çekerken daha az emek ve vakit harcayacağımız üstelik cildimizi çok iyi gösteren bir ürün kullanalım! Ne dersiniz? Süper fikir!

 


Akıllı Filtre özelliği ile cildi güzelleştiren makyaj bazı

 

Gelişen teknoloji ve trendler kozmetik dünyasına da yön veriyor tabii ki. Artık kendinden akıllı filtreye sahip makyaj bazımız bile var! Bu baz ile cildimizi mükemmel hale getirip fotoğraflarda şahane çıkmak çok kolay.

 

Bu baz cildi nasıl güzel gösteriyor?
 

Shiseido Ibuki Smart Filtering Smoother, ‘Photogenic Skin Technology’ ile sanki photoshop kullanmışcasına güzel bir cilt görünümü yaratıyor. Akıllı filtreleme özelliğine sahip olduğundan cilde blur (bulanık) bir efekt veriyor. Cildin dokusunu hızlıca kadife pürüzsüzlüğüne dönüştürüyor, gözenek görünümünü minimize ediyor ve cilt yüzeyini düzgünleştiriyor. Ayrıca fazla sebumu emme özelliği de olduğundan gün boyunca mat bir cilt yaratıyor. Bu yüzden fotoğraf çekimleri ve selfie için mükemmel! 
 At çantaya, her zaman her yerde uygula! 

 

Ibuki Smart Filtering Smoother, makyaj altına, makyaj üstüne lokal olarak veya tek başına kullanılabiliyor. Çantaya atılabilir boyutta olduğundan (20ML) gün içinde makyajın üzerinden de uygulama yapabilirsiniz.
 

Fotoğraf mı çekeceksiniz? Makyaj çantanızdan çıkarın ürünü, parmak uçlarınıza uygun miktarda ürünü alın ve parlaklık ya da gözenek sorunu yaşadığınız yerlere lokal olarak uygulama yapın. Şimdi selfie için hazırsınız! Bu kadar basit!

 

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ