Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SABAHLARI ZAMANIM OLMUYOR, EVDEN ÇIKMADAN 5 DAKİKADA NASIL MAKYAJ YAPARIM?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler
PURE RADIANT TINTED MOISTURIZER SPF 30
NARS
Cilde Parlaklık Veren -Yağsız- Renkli Nemlendirici SPF30
2.180,00 TL

Doğal Makyaj

SABAHLARI ZAMANIM OLMUYOR, EVDEN ÇIKMADAN 5 DAKİKADA NASIL MAKYAJ YAPARIM?

 • Temmuz 18, 2020

Çok az zamanınız var ve evden hemen çıkmanız gerekiyor, bu durumda nasıl makyaj yapacaksınız? İşte size, 5 dakikada yapılan en güzel makyaj reçetesi!

 

 

Renkli nemlendirici 
 

Günlük nemlendiricinizi mutlaka SPF’li olanlardan seçin. Ayrıca makyaj yapacak vakit yokken renkli nemlendiriciler kurtarıcıdır. Cildiniz hem nem kazanır, hem güneşten korunur, hem de sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

 

Mat bitişli renkli nemlendirici/Nars Velvet Matte Skin Tint SPF30: Yağsız, hafif ve mat bitişli bir renkli nemlendiricidir. Normal, yağlı ve karma ciltler için çok idealdir. 8 saat boyunca ciltteki parlaklığı ve yağlanmayı kontrol eder. Doğal görünümlü kadifemsi bir sonuç yaratır. Tüm gün dayanıklıdır. Kusurları düzeltir, cilt tonunu eşitler, ince çizgileri ve kusurları flulaştırır. Cilt daha canlı, sağlıklı görünür.

Eğer cildiniz kuru veya kuruya dönükse, parlak bitişli olan Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer’ı kullanabilirsiniz. Her ikisi de SPF30 ile cildinizi zararlı ışınlardan korur. 

 

NARS PURE RADIANT TINTED İLE NARS VELVET MATTE SKIN TINT’I KARŞILAŞTIRALIM! TIKLAYIN

 

 

Kapatıcı 
 

Cildinizdeki lekeleri veya pürüzleri gizlemek sandığınızdan kolay. Hem göz altı kapatıcısı olarak, hem de yüzdeki kusurları örtmek için kullanılan bir kapatıcı seçin. Shiseido Perfect Stick Concealer, göz çevrenizdeki koyu halkaları kapatmak, yüzünüzdeki lekeleri gizlemek, sivilce izlerini örtmek, fondöten üzerine ya da tek başına, pürüzsüz bir cilt arzu ettiğinizde kullanabilirsiniz. Cilde yumuşak ve kadifemsi bir görünüm verirken, cilt üzerinde asla ağırlık yapmaz. İçeriğindeki ‘Reflect and Fit Powder’ (yansıtıcı ve uyumlu pudra) sayesinde yüzde aydınlatmak istediğiniz bölgelere de uygulayabilirsiniz. Yüzünüzü daha berrak gösterir.

 

Stik formundan dolayı rahat ve hızlı uygulama sağlar. Ürünü direkt cildinize uygulayıp, parmağınızın ısısıyla yayabilirsiniz.

 

SHISEIDO’DAN HEM KAPATICI HEM AYDINLATICI: PERFECT STICK CONCEALER! TIKLAYIN!

 

 

Allık 
 

Aydınlatıcı ve allık görevi gören tek bir ürüne ne dersiniz? Muhteşem olur değil mi? Üstelik tüm gün çantanızda taşıyıp ihtiyacınıza göre makyajınızı tazeleyebilirsiniz.  işte bu ihtiyacınıza tam olarak yanıt veren bir ürün! Liberation, Sex Content, Craving ya da Jubilation’ı tercih edebilirsiniz.
 

Islak ve kuru kullanıma sahip bu allıklar, bir palette 2 renk olarak yer alıyor. Bu çift kullanıma sahip allıklar, yüzde benzersiz boyutlar yaratıyor. Çünkü Nars’ın “Saydam Prizma Teknolojisi” ile formüle edildiler. Bu ne demek? Cilde anında uyum sağlayan yüksek etkili bir parlaklığa sahipler demek. Dual Intensity’ler ıslak ve kuru kullanımın yanı sıra çok yönlüdürler. Allık, aydınlatıcı, kontür hatta far olarak kullanılabilirler. O yüzden profesyonel makyaj artistlerinin de vazgeçemediği ürünler arasında yer alırlar. Bu allıkları, Nars Wet/Dry Blush Brush #23 no'lu fırça ile kullanın. Bu fırça bu allıklar için tasarlanmış ıslak ve kuru kullanılabilen allık fırçasıdır. Allığın açık rengini aydınlatıcı olarak highlight yapmak istediğiniz yerlere, koyu rengini gölgeleme için elmacık kemiklerine veya allık olarak yanaklarınızın üzerine uygulayabilirsiniz. Daha aydınlık ve parlak bir görünüm için fırçayı ıslak, yumuşak ve hafif bir parlaklık için kuru kullanın.
 

AMERİKA’NIN 1 NUMARASI DUAL INTENSITY ALLIKLAR: HANGİ RENGİ HANGİ TENE GİDER? NASIL KULLANILIR? TIKLAYIN!

 

 

Kaş şekillendirme
 

Makyajınız ne kadar mükemmel olursa olsun, eğer kaşlarınız düzgün değilse yeterince iyi görünemezsiniz. Tersini düşünün; makyajınız yok ama ifadeniz gayet yerinde ve güçlü... Yine de iyi görünürsünüz! İşte, kaşlar hayatımızda bu denli önemli role sahip. Make Up For Ever Pro Sculpting Brow, 3’ü 1 arada kaş şekilendirme kalemidir. Bu 3’ü 1 arada kaş kalemi kaşlarınızı ve kaş hattınızı mükemmel şekilde vurgular. Kaşlarınız kusursuz şekilde doğal ve dolgun gözükür. Kalemin 3 ucu vardır:

-Açılı uç: Kaş hattına renk verme, belirleme ya da düzeltme içindir. 

-Fırça ucu: Çizgi hattını dağıtarak doğal sonuç elde etmeye yarar.

-Sünger uç: Kaş kemiğini aydınlatıp net ve temiz sonuç almanızı sağlar.

Kaş şekillendirmeye yeni bir bakış açısı getiren bu ürün sayesinde renklendirmeden kaş kemiği highlight’ına kadar hepsini bu kalem ile çok hızlıca yapabilirsiniz.

 

KAŞLARINIZI EVDEN ÇIKMADAN HIZLICA ŞEKİLLENDİRMEK İÇİN 3 ADIM! TIKLAYIN!

 

 

Maskara
 

Kirpiklerinize mutlaka maskara sürün. Maskara ifadenizi güçlü kılmada önemli bir etkendir. Nars Audacious maskara, kat kat uygulanabilen ve asla topaklanmayan bir maskaradır. Kirpiklerinize dramatik bir etki verir.
 

NARS AUDACIOUS MASKARA HAKKINDA HER ŞEY! TIKLAYIN!

 

Ruj
 

Make Up For Ever Pro Sculpting Lip 2’si 1 arada dudak şekillendirme kalemi, dudakları 2 adımda şekillendirmek için mükemmel bir üründür. Asansörlü stik ucu, dudakları çizer ve renklendirir. Sünger ucu ise dudaklara parlaklık ve dolgunluk verir. Renkli ucu ile dudaklarınızı boyadıktan sonra, sünger ucu ile alt ve üst dudaklarınızın ortasına ışıltı verin. Böylece daha dolgun dudaklara kavuşursunuz. Tek üründe 2 etki birden! 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ