Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
SPOR YAPARKEN BİLE KULLANILABİLECEK EN İYİ TEN ÜRÜNÜ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Fondöten

SPOR YAPARKEN BİLE KULLANILABİLECEK EN İYİ TEN ÜRÜNÜ

 • Temmuz 04, 2020

Spor yaparken makyaj yapılmaz klişesi yıkılalı çok oluyor. Ama makyajdan kastımız gündüz yaptığınız gibi değil elbette... Sporda cildiniz zaten kendiliğinden sağlıklı bir renk kazanacak, o yüzden allık ya da renkli bir ten ürünü kullanmanıza gerek yok. Çünkü bir süre sonra, cildiniz kendisi renk aldığında ‘çok fazla’ görünebilirsiniz. 

 

Normalde kullandığınız yağ bazlı nemlendiricileri de spor yaparken kullanmamalısınız. Cildiniz zaten terleyecek, krem de cildinizin daha çok terlemesine sebep olabilir. Fondöten de nemlendirici gibi spor esnasında cildinizde gereksiz bir fazlalık yapabilir. Peki o zaman ne kullanacaksınız?


Hem makyaj + hem bakım özelliği taşıyan bir ten ürünü

 

Shiseido Sports BB Cream SPF50, ıslandıkça cildi koruma etkisi artan WetForce Teknolojisi ile güçlendirilmiş BB kremdir. Yüksek korumalı güneş kremi ve BB krem bir arada ne harika! Hem makyaj hem bakım özelliği taşıyan eşsiz bir ten ürünü.
 

Suya ve terlemeye dayanıklı + yüksek güneş korumalı BB krem
 

Shiseido Sports BB Cream SPF50, WetForce teknolojisi ile suya ve terlemeye dayanıklıdır (80 dakika). Islandıkça cildi koruma kapasitesi bu teknoloji ile daha da artar. Spor yaparken de iyi gözükmek isteyen herkes için çok ideal bir üründür. En ağır sporu yaparken terleseniz bile cildiniz iyi gözükür.
 

Süper hafif yapıda + doğal bitişli + tüm ciltlere uygun
 

Bu BB krem, doğal bitişlidir ve ortaya yakın kapatıcılığı vardır. Cildinizi daha sağlıklı ve güzel hale getiren eşsiz formülü sayesinde hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Süper hafif yapıdadır, pürüzsüz cilt sağlar.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ