Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
TOP MODELLERLE ÇEKİM KULİSİNDE NELER OLDU?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
ilişkili ürün
AUDACIOUS LIPSTICK COLLECTION
NARS
Audacious Özel Ruj Serisi
1.670,00 TL

Ünlülerin Cilt Bakımı

TOP MODELLERLE ÇEKİM KULİSİNDE NELER OLDU?

 • Temmuz 21, 2020

 

Geçtiğimiz günlerde ünlü top modeller Özge Ulusoy ve Didem Soydan ile tüm gün süren harika bir çekim gerçekleştirdik. Çekimin –yakında herkesin izleyeceği- kamera önü kadar kimsenin görmediği çekim arkası da oldukça keyifliydi. Biz de bu özel anlardan Makyaj Trendi okuyucularını mahrum etmiyoruz ve size biraz top modellerin kulis sırlarından bahsetmek istiyoruz!

 

Özge: “Çok su içmeye çalışıyorum”

Stüdyomuza önce Özge Ulusoy geldi. Saçı ve makyajı yapılırken kendisinden güzellik sırları kapmamak olmazdı elbette! Ulusoy, güne mümkün olduğunca spor yaparak başladığını ve bol bol su içtiğini söylüyor. Gerçekten de çekime spordan gelmişti zaten ve su şişesini de tüm gün elinden düşürmedi. Güzelliğinin ilk adımı... 

 

Bu arada Özge günlük hayatta yüzüne en fazla kapatıcı ve dudak renginde ruj sürdüğünü söylüyor. Fevzi Altun ile ilk yapılan çekimde kullandığımız Nars Audacious serisinden Raquel ruj da nude bir ruj olduğu için resmen bu tona bayıldı! Ama bir sonraki çekimde kullanılan “Olivia” kırmızı ruja ise aşık oldu diyebiliriz.Çok iyi arkadaş olduklarını biliyor musunuz?

Didem Soydan ve Özge Ulusoy’un gerçek hayatta da çok iyi anlaştıklarını ve birlikte çok eğlendiklerini biliyor muydunuz? Evet gerçekten de öyle! Didem de çekimin ikinci aşamasına katıldı ve kendisiyle hazırlık aşamasında sohbet ederken duru cildinin sırrının basit ev maskelerinde olduğun öğrendik! Şaşırdınız değil mi? Evet ama bu maskelerin neler olduğunu daha sonra özel röportajımızda okuyacaksınız zaten.
 


 

Didem’in kalıcı kırmızı rujunun sırrı ne?

Didem Soydan tam bir kırmızı ruj kadını ve kırmızıyı kullanmak için gündüz-gece olması farketmiyor. Peki, tüm gün dayanan bir kırmızı ruj dünyada üretildi mi yoksa bu işin başka bir püf noktası mı var diye sorduk. Çünkü Didem’in rujları hiç bozulmadan 12 saat kalıcılığını koruyor! Tabii ki bu işin sırrını öğrendik. O da Didem ile olan özel röportajımızda!

 

Bu arada kırmızı ruj tutkunu olmasına rağmen Didem Soydan Nars Satin Lipstick serisinden Honolulu Honey’e resmen bayıldı ve koyu göz makyajlarında bundan sonra bu nude ruju kullanacağını söyledi. 

 

Daha neler neler... Biraz sabredin, hepsi ve daha fazlası çok yakında Makyaj Trendi’nde!

 

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ