Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ÜNLÜLERDEN MAKYAJ ÖNERİLERİ
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
i
RADIANT CREAMY CONCEALER
NARS
Aydınlatıcı Etkili Kremsi Kapatıcı
1.540,00 TL
BLUSH
NARS
Allık
1.770,00 TL
SATIN LIPSTICK
NARS
Saten Bitişli Ruj
1.350,00 TL
RADIANCE PRIMER SPF35
NARS
Aydınlatıcı, Enerji Verici, Canlandırıcı Makyaj Bazı SPF35
1.880,00 TL

Ünlülerin Makyajı

ÜNLÜLERDEN MAKYAJ ÖNERİLERİ

 • Temmuz 07, 2020

Bazı ünlü kadınların makyajlarına, stiline, her şeylerine hayranız. O yüzden beğendiğimiz 5 ünlü kadının makyaj stillerine baktık, röportajlarından tüyolar kaptık ve hoşunuza gideceğini düşündüğümüz öneriler hazırladık.

5 ünlü kadın... Hepsinin kendine has bir makyaj stili var. Doğal makyajdan parlak bronz stile kadar yerli ve yabancı en sevdiğimiz isimlerin makyajlarından öneriler karşınızda!
Yasemin Özilhan


Yasemin Özilhan: İnce ve parlak yapılı ten ürünleri seviyor

Teni için kapatıcı kullanmıyor, kullanacağı zaman ise ince ve parlak yapılı renkli nemlendirici tercih ediyor. Yasemin Özilhan, cildi için genelde Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF30’un Finland rengini kullanıyor.

Cildi zaten pürüzsüz olduğu için bu renkli nemlendirici cildinde renk eşitliğini sağlayıp, yüzüne parlak ve sağlıklı bir görünüm veriyor. Üstelik yüksek güneş koruması olduğu için cildini de korumuş oluyor. Ekstra bir güneş koruyucuya gerek kalmıyor.

Gergin ve pürüzsüz göz çevresi için elbette aydınlatıcı özelliği olan bir kapatıcı ile göz çevresini kusursuz şekilde aydınlık, pürüzsüz ve gergin gösteriyor. Bu kapatıcı da Nars Radiant Creamy Concealer‘ın 2.5 Creme Brulee rengi.

Profesyonel makyaj artisti Erkan uluç'un, Yasemin Özilhan'ın favori ürünleri ile gerçekleştirdiği makyajı ve diğer tüm detayları videomuzdan öğrenebilirsiniz.Gwyneth Paltrow: Kırmızı Halıda Nars Illuminator kullanıyor

Nars allık çeşitleri içerisinde Orgasm’a göre pırıltısı biraz daha fazla olan Super Orgasm, kırmızı halının vazgeçilmezi. Gwyneth Paltrow için Super Orgasm başlı başına bir makyaj demekmiş...

Ünlü yıldızın elmacık kemiklerine, şakaklarına, çenesine ve genel olarak yüzünün genelinde hafif olarak Super Orgasm uygulanıyor. Işıltı ve renk dengeli olarak yüzün geneline yayılıyor.

Meghan Markle: Nars Orgasm allık favorisi

Güçlü, kendinden emin ve samimi gülüşüyle Meghan Markle’ı biz çok beğeniyoruz. Üstelik kendisine çok yakışan bir makyaj stiline sahip olduğu da su götürmez bir gerçek: Yalın, dozunda ve kusursuz.

Meghan markle

Meghan'ın göz makyajı çok karakteristik ve adeta onun imzası görünümünde. Siyah eyeliner ve maskara olmazsa olmazı. Siz de Meghan gibi küçük ve içeri doğru göz şekline sahipseniz, göz kalemini inceden gözün dışına doğru kalınlaşan çizgi şeklinde çekin. Hacim verici bir maskara uygulayın.

Meghan Nars Orgasm allık kullanıyor. Doğal görünümlü pembe yanaklarının sırrı bu. Son olarak dudaklarında ise hep nude tonları tercih ediyor. Nars Orgasm ruj gibi.

Aslı Şen: Doğal görünümlü ve parlak bir stil imzası

Doğal görünümlü, yüzünün şeklini değiştirmeyen makyajları tercih eden Aslı Şen için önemli olan, güzel ve parlak cildini ortaya çıkaran ürünler kullanmak. Bu yüzden cildini kalın şekilde örtmeyen, hafif yapılı ve parlaklık veren ürünleri daha çok seviyor.Ten ürünü olarak fondöten yerine Nars Pure Radiant Tinted SPF30 renkli nemlendiricisini tercih ediyor. Shiseido Perfect Stick Concealer da kapatıcı olarak kullandığı ürün. Cilde verdiği yumuşak ve doğal görünüm çok hoşuna gidiyormuş. Ciltte asla ağırlık yapmıyor.

Ruj olarak gündüzleri genelde pastel tonları daha çok kullanıyor. Nars Audacious Vibeke herhalde bu sene en çok kullandığı nude bej ruj olmuştur. Bu ruju Nars Velvet Lip Liner Waimea ile birlikte kullanıyor.

Jennifer Lopez: Parlak bronz makyaj denince ilk akla gelen isim

Bronz makyaj söz konusu olunca Jennifer Lopez’in ilk sırada olması şaşırtıcı değil elbette. Zaten koyu bir tene sahip olan Lopez, bronz makyajı ışıltılı kullanarak parlak bir görünüm tercih ediyor. Yoğun ışıltının en çok yakıştığı isim kendisi olabilir! Jennifer Lopez gibi ışıltılı bronz bir tene sahip olmak istiyorsanız, 3 adımda bunu nasıl yapacağınızı açıklıyoruz.

Jennifer Lopez

Cilde aydınlık veren bir baz olan Nars Radiance Primer SPF35 ile cildin matlığını ve donukluğunu giderin. Cilt makyaja hazır hale gelsin. JLo makyajının özü aydınlık ve parlak bir ten. O yüzden cilde satenimsi bir görünüm veren Nars Sheer Glow fondöten uygulayın. Cilt aydınlık ve nemli gözükür, minik kusurlar varsa kapanır. Nars Radiant Creamy Concealer ile göz çevresindeki koyu halkaları kapatın.

Nars Liquid Laguna’yı yüzünüzün güneşin doğal olarak değdiği yerlere Nars Yachiyo Kabuki fırça ile uygulayın. Doğal ve saydam bir bronzluk için en güzeli likit Laguna’dır. Sonra Nars Illuminator Laguna ile yanaklara renk verip, Nars Illuminator Copacabana’yı nemli bir fırça ile elmacık kemiklerinin üzerine, burun kemiği üzerine, kaş kemiğine ve göz pınarlarına uygulayın. Ürünü nemli uygulamak metalik bir parlaklık verecektir cilde… Böylece inanılmaz aydınlık ve parlak bir cilt elde edersiniz.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ