Hangi Ürünü / Konuyu Arıyorsunuz
 • Favorilerim
 • Hesabım
 • Üye Girişi
 • Sepetim0
Shiseido Ultimune
ÜRÜNLER
 • {{p.Name}} {{p.Fields[95]}}
  {{p.Fields[113]}}

  {{p.Name}}

  {{p.Fields[124]}}
  {{p.OldPrice }} TL {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
BLOG YAZILARI
 • {{c.Name}}
  {{category.Name}}

  {{c.Name}}

  {{c.SmallDescription}}

  {{c.CreateDate | date : 'MMMM dd, yyyy'}}
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN
ÜNLÜLERİN KAŞ ŞEKİLLENDİRME KONUSUNDAKİ TERCİHLERİ NELER?
PAYLAŞ
BU YAZIDAKİ ÜRÜNLER
İlişkili Ürünler

Ünlülerin Makyajı

ÜNLÜLERİN KAŞ ŞEKİLLENDİRME KONUSUNDAKİ TERCİHLERİ NELER?

 • Temmuz 02, 2020

ÜNLÜLERİN KAŞ ŞEKİLLENDİRME KONUSUNDAKİ TERCİHLERİ NELER?

 

Kaşlar, yüzün ifadesini belirler. Eğer doğru şekillendirilmiş ve göz şekliyle uyumlu kaşlara sahipseniz, çok güçlü bir ifadeniz var demektir. Ayrıca güçlü ve düzgün görünen kaşlarla, makyajsızken bile iyi durursunuz!

 

Şunu da belirtmekte yarar var, tek tip doğru olan kaş şekli yoktur. Kimine düz kaş, kimine kavisli kaş, kimine kalın ya da ince kaş yakışır. Bu, tamamen göz ve yüz yapınızla alakalı bir durumdur. 

 

Kaşlarını beğendiğimiz ünlülerin şekillendirme konusundaki tercihlerine göz attık.

 


Keira Knightley

 

Keira’nınkiler gibi koyu ve kalın kaşlar bir süredir gerçekten çok trendi. Gür ve doğal görünen kaşlara sahip değilseniz, Make Up For Ever Pro Sculpting Brow 3’ü bir arada kaş şekillendirme kalemini kullanarak kaşlarınızı kalınlaştırıp şekil verebilirsiniz. 

 

Pro Sculpting Brow’un açılı balmumu ucuyla kaşları en doğal şekilde vurgular. Mumsu ve kuru yapısı kaş kıllarının arasını doldurur. Fırça ucu, çizgi hattını dağıtarak doğal sonuç elde etmeye yarar. Sünger ucu, kaş kemiğini aydınlatıp net ve temiz sonuç almanızı sağlar. Mükemmel görünen doğal kaşlara sahip olursunuz.
 

KAŞLARINIZI EVDEN ÇIKMADAN HIZLICA ŞEKİLLENDİRMEK İÇİN 3 ADIM!
 

 

Kate Bosworth
 

Eğer sarışınsanız, bu, muhteşem kaşlara sahip olamayacağınız anlamına gelmez. Saçlarınız sarı ise kaşlarınız her zaman açık kahverengi olsun. Asla saçınız kadar açık renk olmasın. 
 

Hem daha iyi şekil vermek hem de kaşı varmış gibi göstermek için kullanılan kaş ürünlerinden biri olan Nars Brow Perfector, kaşlara yumuşak ve doğal görünümlü şekil vermeye yarayan asansörlü kaş kalemidir. Uzun süre kalıcı ve doğal görünümlüdür. Ünlü makyaj artisti Erkan Uluç’un da en sevdiklerinden biridir. 

 

“Küçük tüy gibi darbeler kullanarak kaşların doğal büyüme yönünü takip edin. Kaşların iç kısmından hafifçe uygulamaya başlayın ve ortasına doğru rengi yoğunlaştırın. Kaş kavisinden sonra, mükemmel bir şekilde belirginleştirilmiş görünen kaşlar için darbeleri yumuşatmaya başlayın.”- Niko Lopez, Nars makyaj artisti.

 

Kaş jölesi de kullanabilirsiniz!

 

Kaşları seyrek ya da açık renk olanlar, kaş jölesi kullanarak kaşlarını olduğundan daha koyu ve gür gösterebilirler. Üstelik bunu da gayet doğal şekilde elde edebilirler. Kaş jölesinin amacı, kaşlarınıza istediğiniz şekli vermeyi kolaylaştırmak ve verdiğiniz şeklin gün içinde uzun süre korunmasını sağlamaktır. Maskara formunda olan kaş jölesi, kaşları tarar gibi uygulanır. Bu yüzden de çok doğal bir renk ve vurgu verir.
 

Renkli kaş jölesinde sık kullanılan renkler ise koyu kahve, açık kahve, koyu sarıdır. Hangi kaş jölesinin size uygun olduğuna saç ve ten renginize göre karar verebilirsiniz. Son yıllarda kaş ürünleri arasında liderliği kimseye kaptırmayan Make Up For Ever’ın Brow Seal kaş jölesi, tüm kaş renklerine uygun, yapışkan olmayan ve dayanıklı formüle sahip bir üründür. Kaşların şeklini sabitler.

 

Nars Brow Gel ise bir diğer muhteşem kaş jölesi. Bu ürün Hamiyet Akpınar gibi profesyonel makyaj artistlerinin de favorisi aynı zamanda... Kaşlarınızı yatıştırmak, derleyip toparlamak ve taramak için tasarlanmış maskara formunda kaş jölesi. Kaşların şeklini sabitler. Kaşlarınızı yatıştırmak, derleyip toparlamak ve taramak için parlak ve kolayca kayan bir jeldir. Suya dayanıklı değildir ama gün boyunca kalıcıdır. Çabucak temizlenir.
 

KAŞ JÖLESİ NEDİR? NEDEN GEREKLİDİR? KİMLER KULLANMALIDIR?

 

KAŞ KALEMİ NASIL KULLANILIR? EN İYİ KAŞ KALEMLERİ HANGİLERİDİR?
 

 

Karla Souza
 

Karla’nın kendisine çok yakışan sofistike kaşları gibi kaşlarınız olsun istiyorsanız Make Up For Ever Aqua Brow Kit’i kullanabilirsiniz.

Make Up For Ever Aqua Brow Kit kaş jeli ihtiyacınız olan tüm özellikleri içinde barındıran bir ürün! Doğal ve etkileyici kaşların anahtarı... Suya dayanıklılık özelliği sayesinde havuzda, plajda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cildiniz terlerse bile akmaz. Kışın ise yağmurda bozulmaz! Bu kaş kitinin içinde fırçası ve maskarası da var. Böylece uygulamayı fırça ile yapıp, kaş maskarası ile tarayabilirsiniz. 
 

Kaş jeli ile kaşlarınızın şeklini doğal bir şekilde ortaya çıkarabilir, boşlukları doldurabilir ve akmadan, bulaşmadan bu şekli tüm gün koruyabilirsiniz. Kaş jelinin rengi saçınızdan bir ton açık olmalı, unutmayın. Böylece en doğal görünümü yakalamış olursunuz. 

 

MAKE UP FOR EVER AQUA BROW KIT İLE KAŞLARINIZI ŞEKİLLENDİRİN! 
 

 

Cara Delevingne
 

Kaş konusunda Cara’nın tam bir trendsetter olduğunu söyleyebiliriz! Kalın ve siyah kaşlarını kimileri çok beğeniyor, kimileri hiç sevmiyor ama şu bir gerçek ki, kalın kaş modasının geri gelmesinde ünlü modelin rolü büyük! Cara’nın bu karakteristik ve güçlü kaşları en az kendisi kadar meşhur… Bu tüm zamanların en popüler kaşları olabilir.
 

Eğer Cara gibi dolgun kaşlara sahip değilseniz, Make Up For Ever Eyebrow Pencil ile bu görünümü siz de elde edebilirsiniz. Pigment içeriği oldukça yüksek kaş kalemi, kaşlara uzun süren kalıcılığa sahip şekil verir. Kaşlar temiz, düzenli ve kusursuz bir şekilde yeniden çizilir. Böylece gözlere de karakter ve yoğunluk kazandırır. 
 

Kaş kalemini uygulamak için kaşlarınızı önce kaş fırçasıyla (Make Up For Ever Double Ended Angled Eyebrow Brush #274) fırçalayın. Kaşınızın şeklini belirlemek için kalem ile çizgi çizgi işaretler koyun, doldurmak istediğiniz yerlere de aynısını yapın. Sonra bu çizgileri hafif hafif darbelerle birleştirin kaşınızı doldurun. Sonra kaş fırçası ile yeniden tarayın... Bu son tarama işlemi kaşlarınıza doğallık verir ve kalemi homojen şekilde yayar. İstediğiniz şekle ve dolgunluğa ulaşmış oldunuz bile!

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN

SEPETİNİZ